Rubriky

Rozjasněte svůj pohled

Ženy s vyzrálou pletí se poohlížejí po produktech, které podtrhují jejich přirozený půvab a eleganci, aniž by se snažily zakrývat stopy času. Chtějí si připadat krásné v každé etapě svého života a v tom hraje klíčovou roli oblast očního okolí. Oči mohou s postupem času prozrazovat známky životní únavy. LANCÔME jako jedna z prvních kosmetických značek navrhla péči, která cílí na tradiční příznaky stárnutí i na specifické potřeby vyzrálé pleti. Letos představuje oční krém Rénergie Multi-Glow Eye Cream, který ženám přinese pohled plný jasu a energie. A kdo jiný, než herečka a oficiální tvář značky, Isabella Rossellini, by měl lépe chápat, jak důležitá je péče v oblasti očí?

Isabella je víc než jen ambasadorkou, tato herečka a modelka pomohla značce Lancôme zacílit na potřeby žen své generace. Navštěvovala totiž laboratoře Lancôme a aktivně se podílela na tvorbě receptury péče o oční okolí, aby všechny ženy mohly hrdě přijmout svůj věk: „Značka Lancôme mi nabídla návštěvu svých laboratoří. Samozřejmě toho o chemii moc nevím, ale jsem ráda, že jsem mohla pochopit, jak se tvoří složení takové péče a jak v tomto ohledu probíhá rozhodování. Vyzkoušela jsem tedy několik receptur. Některé vzorky jsem používala týden, pak jsem zkoušela jiné složení každý den. Odborníkům značky Lancôme jsem pak řekla, která mi vyhovovala nejvíc.“ Ve svých 66 letech Isabella Rossellini ztělesňuje mladistvý, svěží a moderní přístup ke kráse: „Když se hovoří o věku, přijde samozřejmě řeč i na vrásky a váhu, ale nikdy na tu úžasnou svobodu, která přichází právě s vyšším věkem. A přesto jde o zásadní aspekt života. Dnes jsem volnější a veselejší! Minulost už nevrátíme a ode dneška je všechno jednodušší a radostnější!“

Recept na sílu, jas a energii

Péče Rénergie Multi-Glow Eye Cream (1 260 Kč) je navržena tak, aby umocnila přirozený jas očního okolí. Tvoří ji dokonalé spojení aktivních látek: výtažek z lněného semínka, který napomáhá ke zpevnění a posílení pokožky, přispívá k redukci tvorby vrásek a přináší pleti hebký vzhled. Výtažek z červeného plodu schizandra je zase bohatý na cukry a proteiny, takže oční okolí působí více sjednoceným a rozjasněným dojmem.

Díky svým regeneračním schopnostem Rénergie Multi-Glow Eye Cream pomáhá projasnit oblast očního okolí, narůžovělé složení pak přispívá k sjednocení odstínu pokožky. Vyživující textura a příjemná vůně dělají z aplikace hotový senzorický rituál. Jak tvrdí samotná Isabelle Rossellini: „Každá žena může v každém věku cítit povzbuzení, posílení a rozzáření. Přesně to od své péče očekávám.“

Tipy na aplikaci:

  1. Naneste malé množství Rénergie Multi-Glow Eye Cream (o velikosti jednoho zrnka rýže), nechte jej rozpustit mezi prsty a pak aplikujte do oblasti očního okolí.
  2. Aplikujte na horní i spodní víčko a na oblast vnějších koutků oka.

 

ISABELLA ROSSELLINI, múza několika generací

Už od své první kampaně pro Lancôme v roce 1983 se Isabella Rossellini postavila do role ikony všech generací. Tato italsko-americká herečka vždy ztělesňovala svobodnou, inspirativní, citlivou a hravou osobnost, která definuje ženu 21. století: „Krásu definuji jako vyjádření sebe sama. Jak člověk stárne, dokáže lépe prosadit své zájmy, a to s sebou nese obrovskou svobodu. Už nemusíme splňovat žádné normy, stačí najít sebe sama a pak to umocnit.“ Její hřejivou, přirozenou a uklidňující krásu objevil a zvýraznil svým objektivem Peter Lindbergh. Isabellin pohled vypráví její příběh, příběh síly, jasu a energie.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Rozjasněte svůj pohled”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *