Rubriky

Rtěnka lehoučká jak barevný závoj

Má všechno, co chcete od matné rtěnky. Lehkou, ale matnou a jednoduše vrstvitelnou texturu, kterou vytvoříte požadovanou míru krytí. Příjemně se nosí po celý den, přesto jde o dokonale módní záležitost. YSL BEAUTÉ představuje nového novým členem rodiny Rouge Pur Couture: The Slim Sheer Matte. Má poloplné krytí, které je ideální na vrstvení, a oproti běžným matným barvám na rty je lehoučká. The Slim Sheer Matte znamená fantastický styl, nezaměnitelný finiš a úžasnou hebkost ve 12 nádherných odstínech, které Global Beauty Director Tom Pecheux navrhl tak, aby vytvořily dokonalý barevný šatník na rty.

12 nových módních odstínů od TOMA PECHEUXE:

No101 – Rouge Libre – hvězdný odstín, který nosí hvězdy kampaně, Edie Campbell a Zoë Kravitz. Jde o jahodově červený tón, který ladí se všemi odstíny pleti.

No102 – Rose Naturel – hřejivá růžová, která funguje jako tvářenka na rty.

No103 – Orange Provocant – rudá s oranžovým nádechem, nebo oranžová s rudým nádechem.

No104 – Fuchsia Intime – výrazná živoucí růžová pro všechny, které mají rády působivá entrée.

No105 – Red Uncovered Svůdná rudá s decentním růžovým podtónem.

No106 – Pure Nude Světlá béžovotělová: dokonale decentní manifest stylu.

No107 – Bare Burgundy Tmavá hnědorudá pro fanynky legendárního vínového odstínu.

No108 – Rouge Devetu Okouzlující vínová, která zaručeně zaujme.

No109 – Rose Dénudé Moderní tmavá růžová… je nepřehlédnutelná.

No110 – Berry Exposed Tmavá jahodová s nádechem fialové.

No111 – Corail Explicite Impozantní krémová a chladná korálová.

No112 – Raw Rosewood Béžovorůžová s menším důrazem na růžovou.

Stříbrný obal

The Slim Sheer Matte vstupuje na trh v elegantně štíhlém stříbrném balení, čímž se odlišuje od zlaté The Slim. Povrch připomínající zrcadlo je praktický při samotné aplikaci a působí neuvěřitelně stylově, když rtěnku vytáhnete z kabelky.

Reklamní kampaň

Vstupte do království matných rtěnek YSL Beauté, kde si ženy malují rty a vyzbrojují se tak na všechno, co mají před sebou. Zoë Kravitz a Edie Campbell na snímcích fotografa Davida Simse působí rafinovaně a provokativně a jsou připravené kdykoliv překročit hranici. Někde jsou zcela oděné v kůži, jinde nemají nic, než rtěnku.

Příběh

Vzrušující drama natočil Can Evgin, o make-up se postaral Tom Pecheux. Edie Campbell v roli lupičky přistává s helikoptérou na pozemcích hradu a než se pustí do akce, aplikuje The Slim Sheer Matte. Uvnitř hradu právě jiná dívka nanáší The Slim. Ženy se k sobě blíží a vyhýbají se červeným paprskům alarmu. Navrch má ale Edie, která míří jistými kroky ke svému cíli: bíle osvětlenému stojanu uprostřed místnosti. I na vysokých podpatcích bez zaváhání překračuje rudý paprsek a vyhýbá se dalšímu elegantním pohybem ramen. Náhle se zastavuje, když spatří svou rivalku. Přes rty jí horizontálně přejede laser, který znásobí poloprůsvitný efekt barvy. Rozlehlá místnost je rázem zalitá světlem. To už ji vidí i rivalka a obě současně se v závěru natáhnou pro cennou trofej.

Popis líčení

Edie Campbell

Rty: The Slim Sheer Matte v odstínu No101

Pleť: Touche Éclat All-in-One Glow v odstínu B30

Oči: Couture Kajal Noir No1, Couture Mono No15 a No13 podél linie řas, a Couture Mono No15 rozetřená na očních víčkách. Řasy dokončil Tom Pecheux řasenkou Mascara VEFC v odstínu Noir No1.

Zoë Kravitz

Rty: The Slim Sheer Matte No101

Pleť: Touche Éclat All–in-One Glow v odstínu B50; Touche Éclat All-in-One Glow v odstínu B70, kterou použil na konturování; Touche Éclat Glow Shot na lícní kosti a Bronzing Stones No1 na tváře a čelo

Oči: Couture Brow Slim No5, Couture Mono No11 a řasenka Mascara VEFC v odstínu Noir No1.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Rtěnka lehoučká jak barevný závoj”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *