Rubriky

Rtěnka s leskem 2 v 1

Kosmetický hit – rtěnky a lesky KAILIJUMEI jsou nyní k dostání v úplně novém provedení jako rtěnka s leskem 2 v 1. Nechte se okouzlit čirou rtěnkou a leskem s květinou a částečkami zlata, které reagují individuálně s pH vaší pokožky a vytvoří rtech přirozený odstín přesně pro vás.

Na jedné straně rtěnka, na druhé straně lesk:

Kailijumei Lipstick

Čirá rtěnka s květinou a zlatými částečkami vytvoří na vašich rtech ideální barvu podle pH vaší pokožky. Ihned po nanesení se rtěnka začne zabarvovat a vytvoří dokonalý barevný odstín. Obsahuje přírodní složky, kakaové máslo, kandelilový vosk, olivový a levandulový olej. Rty krásně zvláční, zjemní a zároveň jim dodá přirozený a svěží tón. Vydrží na rtech až 12 hodin, neotiskuje se a je voděodolná.

Kailijumei Lipstick Double-Deck Gloss

Jedinečné složení dvoufázového lesku vytvoří na vašich rtech ideální barvu podle pH vaší pokožky. Spojuje v sobě barevnou intenzitu rtěnky spolu se zvláčňující a hydratační texturou lesku na rty. Ihned po nanesení se průhledný lesk začne zabarvovat a vytvoří dokonalý barevný odstín. Díky dvouvrstvé textuře navíc můžete ovlivnit intenzitu výsledného odstínu v závislosti na vašich požadavcích. Lesk obsahuje výtažky z olivového oleje, oleje z hroznových jadérek a levandule. Ideálně tak zvláčňuje a hydratuje i rty, které nejsou v nejlepší kondici.Lesk na rty Kailijumei Double-Deck vydrží na vašich rtech až 12 hodin, je voděodolný a neotiskuje se.

K dostání ve FAnn parfumeriích.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Rtěnka s leskem 2 v 1”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *