Rubriky

Rtěnka s pohádkovým složením splní tři přání

Bylo nebylo, v parfumeriích se objevila nová krémová rtěnka se saténovým efektem a pohádkovým složením jako stvořená k tomu, aby vám splnila tři nejvroucnější přání – úžasnou barvu, komfort a úžasnou výdrž. Přesně taková je „kouzelná“ rtěnka Rouge Fabuleux od značky Bourjois.

Úžasná barva

Vysoká koncentrace nasycených pigmentů zaručuje krásně intenzivní, zářivou barvu ze škály 10 odstínů, od tlumených barev až po výrazné.

Úžasný komfort

Složení je obohaceno o vzácný marula olej, který je již po dlouhou dobu ceněný pro své intenzivní vyživující vlastnosti, které zvlhčují a pečují o rty každý den. Výhody péče o pokožku olejem jsou kombinací výjimečně lehké textury, která zajišťuje, že rtěnka dodá vláčnost, krémový komfort.

Úžasná výdrž

I toto přání vám rtěnka splní díky výjimečné výdrži. Je vyzkoušena a testována až na 10hodinové využití – vynikající výsledek se saténovým efektem.

Co jiného byste si mohly ještě přát?

Úžasné balení? I to vám nová rtěnka splní svým elegantním černým pouzdrem, které indikuje ve své spodní části danou barvu pro rychlý výběr odstínu. Kromě toho má rtěnka specifický tvar za účelem vysoce precizního nanesení, který vám umožní rtěnku na vaše rty snadno nanést a vytvořit konturu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Rtěnka s pohádkovým složením splní tři přání”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *