Rubriky

Ta pravá Nano obuv pro každého

CrossFit® komunita se podílela se značkou Reebok na vytvoření své obuvi pro náročné výkony. Model Reebok CrossFit® Nano 9 má oficiální přezdívku „Nano pro každého“ a přináší evoluční vrchol v komfortu a celkovém pohodlí při nošení.

Stěžejními vlastnostmi Nano 9 jsou mimo jiné:

Nositelnost – speciální konstrukce podešve CrossFit® s drážkami MetaSplit zlepšují tah a přilnavost.

Pevný základ – dostatečný prostor pro prsty je zárukou, aby bota lépe seděla a umožnila vysoký silový výkon.

Odolnost a pohodlí – technologie Flexweave použitá při konstrukci svrchní části boty poskytuje prodyšnost, bezpečí a odolnost. Silnější vnitřní polstrování v přední části pak zaručuje při běhu vyšší pohodlí.

Vysoká úroveň stability – minimální sklon podrážky poskytuje zvýšené bezpečí při došlapu.

„Při množství a typu mojí tréninkové zátěže potřebuji boty, na něž nemusím myslet a mohu jim věřit, že poskytují takovou stabilitu, pohodlí a odolnost, jaké potřebuji k maximálnímu výkonu,“ říká Pat Vellner, sportovec pod značkou Reebok, který se v soutěži Reebok CrossFit® Games třikrát umístil na stupních vítězů. „Boty Nano od firmy Reebok mi vždycky poskytovaly to, co potřebuji, a model Nano 9 je ještě o krok dál. Je znát, že konstruktéři si při práci na nejnovějším modelu vzali zpětnou vazbu této komunity opravdu k srdci. Má všechny kvality, na které jsem byl u modelů Nano zvyklý, ale navíc i další vychytávky, jako je zvýšená tažnost podrážky a vylepšené polstrování v přední části boty, takže celkový výkon při všech mých tréninkových aktivitách v rámci CrossFit® je ještě lepší.“

Tal Short, Senior Product Manager divize tréninkové obuvi firmy Reebok, o vývoji nejnovějšího modelu říká: „Jsme hrdí na to, že můžeme představit obuv, která poskytuje uživatelům z komunity CrossFit® po celém světě přesně to, co od ní očekávají – neboť nám to sami řekli. Jako člen této komunity vidím a zakouším z první ruky přesně ty různorodé požadavky těchto sportovců a vím, jak zásadní roli při dosahování nejlepších tréninkových výkonů hraje volba ideální obuvi. Proto je pro nás uvedení modelu Nano 9 tak důležité; jeho konstrukce je postavena na nepostradatelné zpětné vazbě této komunity a každý, od začátečníků na platformě CrossFit® po ty nejlepší z nejlepších, s jeho pomocí může dosáhnout těch nejlepších výkonů.“

V pořadí devátým modelem Nano společnost Reebok vzdává hold duchu sounáležitosti, kterého komunita CrossFit® ztělesňuje. Oslavuje tohoto ducha v kampani, na níž se podílejí jak lidé z malých posiloven, kteří v platformě CrossFit® sami nalezli ideální náplň volného času, tak i světoznámí sportovci jako právě Pat Vellner.

Model Reebok CrossFit® Nano 9 je v prodeji od 15. srpna ve čtyřech úvodních barevných provedeních na webu www.reebok.cz a u vybraných maloobchodních prodejců po celém světě za cenu 2 999 Kč. K dispozici je i dlouho očekávaná verze „gum pack“. Tato populární barva modelu Nano 9 se hodí pro každodenní trénink i na pohodové víkendy.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ta pravá Nano obuv pro každého”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *