Rubriky

Tipy k péči o oční okolí

Péče o oční okolí je velmi důležité téma péče o pleť. Pokožka je v těch místech velmi tenká, citlivá a až pětkrát více pórovitá než kůže na zbytku těla. Správná péče o oční okolí tak může velmi pomoct s omlazením vzhledu a redukcí vrásek a kruhů pod očima. Pěstěné a svěže vypadající oční okolí umí rozzářit tvář a dodá zdravý a odpočatý vzhled.

5 tipů na péči o citlivou pokožku okolo očí

  • Prevence je základ. Pokožka v okolí očí začíná stárnout již okolo 25. roku. Nenechávejte proto tuto péči až na dobu, kdy vás začnou trápit vrásky, váčky pod očima a unavený vzhled. Začněte co nejdříve.
  • Oční okolí odličujte opravdu citlivě a velmi jemnými odličovacími tamponky.
  • Pleť v okolí očí má ráda masáže, pár minut času navíc stojí opravdu za to. Používejte jemné krouživé pohyby, nebo speciální masážní pomůcky.
  • Citlivé oční okolí si žádá i speciální produkty, které dodají hydrataci, výživu a pokožku osvěží a zpevní. Vsaďte proto vždy na speciální krémy, které jsou určené přímo pro pokožku okolo očí.
  • Oční krém nanášejte jemným vklepáváním bříšky prsteníčků, které působí nejmenším tlakem. Pokožka se aktivuje, prokrví a lépe tak vstřebá aktivní látky z krému.

Oční krém od Asombroso

Dokonalou péči o citlivou pokožku očního okolí si můžete dopřát s krémem The One Eye Cream od značky Asombroso, jejímž autorem je světoznámý návrhář kubánského původu Osmany Laffita.

Krém má skvělé vypínací a regenerační účinky, hydratuje a pomáhá bojovat proti známkám stárnutí pleti. Obsahuje aktivní koktejl látek, jako jsou lecitin, vitamin E, kyselina hyaluronová, bambucké máslo a výtažky z Myrothamnus Flabellifolia, což je africký keř, který dokáže přežít i v pouštních podmínkách. Pleť je tak chráněná před vysušením až 48 hodin! Samozřejmostí je také účinný UV filtr, který chrání pokožku před slunečním zářením. Oční krém je vhodný pro ženy i muže.

Produkty Asombroso zakoupíte na webu www.asombroso.cz, parfémy a kosmetiku i v parfumeriích FAnn.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Tipy k péči o oční okolí”

Napsat komentář