Rubriky

TONI&GUY PITSTOP na okruhu v Silverstone

TONI&GUY PITSTOP nabídl ve VIP Paddock Clubu na okruhu Silverstone, kde se 10. července jel závod F1 British Grand Prix 2019 (10. v pořadí v sezoně 2019 šampionátu Formule 1), expresní kadeřnické služby a účesy hodné závodního dne. Návštěvníci byli obslouženi v úchvatném pop-up salonu přímo nad závodním depem s výhledem na start a cíl.

Prestižní londýnský salon TONI&GUY představil expresní dvacetiminutové menu RACE-READY hairstyles! Talentovaný tým kadeřníků TONI&GUY se postaral o vlasy více než 120 VIP hostů.

Červenec nabídl ve Velké Británii několik vzrušujících sportovních zážitků, včetně několika vrcholných historických okamžiků: Anglie porazila Nový Zéland v kriketu a poprvé získala Světový pohár, proběhl střet Titánů ve finále Wimbledonu a samozřejmě nesmíme zapomenout na Lewise Hamiltona, který si dojel pro své šesté vítězství ve Velké ceně Británie.

Velká cena Británie se na okruhu Formule 1 chlubí těmi nejlepšími jezdci, vozy a značkami na světě – TONI&GUY u toho nesmí chybět!