Rubriky

Veganské laky v hravých letních odstínech

Potrpíte si na nalakované nehty, ale zároveň vám záleží i na kvalitě používaných laků? Značka GlossWorks nabízí celou škálu veganských laků na nehty, které neobsahují 9 potenciálně škodlivých látek. Přinášíme ukázku tří hravých, ale zároveň elegantních odstínů pro léto 2020.

GlossWorks 9-free lak na nehty Fantastic Nude

Šik béžová barva na nehty připomíná opálenou pokožku. Dlouhotrvající barva je vysoce krycí a vytváří efekt gelových nehtů. Lak neobsahuje formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, toluen, DBP, kafr, paraben, xylen, ethyl-tosylamid ani olovo. Je 100% veganský.

 

 

 

 

GlossWorks 9-free lak na nehty Pink Champagne

Jasně růžová barva laku na nehty nabízí dlouhotrvající efekt gelových nehtů. Je vysoce krycí a má dlouhodobou trvanlivost. Lak neobsahuje formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, toluen, DBP, kafr, paraben, xylen, ethyl-tosylamid ani olovo. Je 100% veganský.

GlossWorks 9-free lak na nehty Name of the Rose

Koketní sytý červeno-růžový lak na nehty doladí jakýkoliv outfit. Je vysoce krycí a vytváří efekt gelových nehtů. Lak neobsahuje formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, toluen, DBP, kafr, paraben, xylen, ethyl-tosylamid ani olovo. Je 100% veganský.

Veganské laky jsou k dostání na www.ladybio.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Veganské laky v hravých letních odstínech”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *