Rubriky

Voňavá pocta Paříži

Původní vůně PARIS EAU DE PARFUM (1983) byla dárkem, který Yves Saint Laurent věnoval městu, jež s něhou a hrdostí nazýval Moje Paříž. Podmanil si ho a město si na oplátku podmanilo jeho srdce. V podobě této úchvatné vůně dostal slavný návrhář možnost ukázat světu, jak moc toto město lásky miloval… S vůní MON PARIS EAU DE PARFUM (2017) značka YVES SAINT LAURENT BEAUTÉ vdechla tomuto daru z lásky nový život a nový olfaktorický rukopis: hypnotický květ durmanu jako symbol bláznivé lásky se pojí s elegantním opojným pačuli. Nyní společnosti představuje MON PARIS INTENSÉMENT coby svoje nejintenzivnější vyznání lásky městu, které opěvovali básníci i milenci…

Nová variace na MON PARIS září jako pařížská obloha při úsvitu díky opojné kytici růží, která se pojí s typickou přísadou: hypnotickým květem durmanu. Nová barva, nejintenzivnější a nejzářivější podoba růžové, kterou si oblíbil Yves Saint Laurent: fuchsiová – symbol bláznivé lásky. Nová dechberoucí kampaň vznikla jako vášnivá óda na Paříž a bláznivou lásku na první pohled. Spontánní. Smyslnou. Osvobozující. Bez hranic. Nebezpečnou… Lásku, jaká se může zrodit jenom v Paříži. Lásku, která má moc obrátit všechno naruby, boří hranice, a která vás donutí zakřičet z vrcholu Eiffelovy věže: „Je t’aime!“

Vzrušující, uhrančivá, přesahující samotný život… Nová kampaň na MON PARIS, kterou režíroval Ricky Saiz, dosahuje nepoznaných výšin oslav bláznivé lásky. Druh lásky, jaký zažijete jenom v Paříži. Lásky, jaká se rodí během okamžiku, a připomíná milence z legendárních příběhů… Lásky, která vzniká z intenzivně svůdné stopy MON PARIS INTENSÉMENT. Stejná scéna: Paříž. Nový pár mladých milenců. Modelka Grace Hartzel ztělesňuje archetyp Pařížanky. Je bohémská. Smělá. Nonšalantně rafinovaná. Nekompromisně vášnivá… Je ženou, která o lásce smýšlí stejně intenzivně, jako ji prožívá. Jejího milence zosobnil Matthew Bell, rodák z Liverpoolu a symbol elegance. Okamžitě se zvedá, jakmile zahlédne naši hrdinku nastupovat do vrtulníku u Seiny. Ji. Pařížanku… Je to láska na první pohled.

Vůně: záblesk fuchsiových květů

Jak někomu řeknete, že ho milujete? Samozřejmě růží. Nová vůně je intenzivní a zářivá. Vyzařuje z ní svůdně růžová vášeň. Vyznačuje se vzácným absolutem růže stolisté, který dává bělostnému a hypnotickému durmanu MON PARIS fuchsiový charakter. Jak vůně vznikala: „Chtěli jsme dát větší hloubku bílému chyprovému motivu, který je typický pro MON PARIS, a proto jsme smísili uhrančivou vůni durmanu s bohatou vůní růží. Pohráli jsme si s intenzivnějšími, avšak příjemnými texturami, abychom vytvořili zdání maximální přitažlivosti. Jde o příběh lásky s dotykem Francie…třpytivou elegancí pařížského šarmu,“ vysvětlují její tvůrci Olivier Cresp, Dora Baghriche a Harry Frémont.

Uvnitř nejdříve zazní lahodné ovoce, poté nastupují květiny lásky. Jejich sladký nektar vytváří širokou paletu růžových odstínů s tónem tart crème de cassis a překvapivým malinovým akordem. Neuvěřitelně věrného aroma bylo dosaženo zachycením ovocné vůně pomocí revoluční techniky NaturePrint™. O výběru květu durmanu: „V případě původní MON PARIS jsme se rozhodli pro durman, jehož květy, které rostou opačně směrem dolů k zemi, jako by symbolizovaly závratnost lásky. Jeho vůně je slunečná a disponuje zelenými a mandlovými akcenty. Ze samotného květu ale vonnou esenci nelze klasickým způsobem získat. Když se durman v noci rozvoní svou nasládlou a silnou vůní, zachytáváme ji za využití exkluzivní metody NaturePrint™, bez níž by to nebylo možné. Jde o jakýsi olfaktorický snímek přírody,“ dodávají Olivier Cresp, Dora Baghriche a Harry Frémont.

Když MON PARIS INTENSÉMENT otevírá své okvětní lístky, nádherná fuchsiová vůně se rozvine a rozzáří celou kompozici. Svěží bílá pivoňka se lehce začervená. Durman, který kvete v noci, zrůžoví, jakmile se spojí se srdcem vůně: impozantní a k zbláznění svůdnou kyticí dvou růžových absolutů (z růže stolisté a damašské), která je stejně vzácná jako dar lásky… O povaze růží: „Díky svým něžným a nazelenalým fasetám je damašská růže z Bulharska živější a expresivnější než růže stolistá, která je naopak jemnější, hřejivější a smyslnější. Rozeznáme v ní medové, kořeněné a tabákové tóny. Obě růže se dokonale doplňují,“ uzavírají Olivier Cresp, Dora Baghriche a Harry Frémont.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Voňavá pocta Paříži”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *