Rubriky

Vůně pro muže milujícího městský styl

UOMO Salvatore Ferragamo URBAN FEEL patří neodmyslitelně ke svému městu – v jeho žilách tepe rytmus metropole. Právě se otevírá již čtvrtá kapitola bohatého příběhu UOMO Salvatore Ferragamo, která tentokrát vypráví o kosmopolitních názorech moderního, charismatického a přirozeně sebevědomého muže vyznávajícího italský styl a milujícího městský život.

VŮNĚ: Patří do rodiny minerálně dřevitých vůní. Obsahuje samotnou esenci mužné elegance a městského životního stylu. Propojuje energii s komfortem a vytváří nadčasové maskulinní poselství – právě tak, jak to zamýšleli autoři vůně Alberto Morillas a Marie Salamagne.

Na počátku vás překvapí svou čistotou ozónový akord, který spolu se slaným podkresem a aromatickými tóny bergamotu a šalvěje tvoří harmonizující kontrast k vůni čerstvé kávy. Srdcem prostupuje určující dřevitá nóta složená z cedru a naplaveného dřeva, jimž vytváří osobitý podkres živočišně kořenitý římský kmín. Se základem přichází pryskyřičně vlahá kombinace cistu a pačuli povýšená o smyslně zemitý podtón ambroxu a kadidla.

FLAKON: Nastává chvíle, kdy se ikonický flakon UOMO Salvatore Ferragamo „převléká“ do mladistvě syté modři. Modrý lak zahalil celý flakon, z něhož jasně vystupuje historizující logo slavné italské značky i název vůně. Metalický povrch kontrastuje s matně modrým uzávěrem i chladně stříbrným hrdlem umocňujícími celkový dojem dynamické elegance a luxusu.

LINIE: Ferragamo Uomo Urban Feel EdT vapo 30 ml, 50 ml nebo 100 ml

K dostání exkluzivně ve FAnn parfumeriích, www.fann.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně pro muže milujícího městský styl”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *