Rubriky

Vysoce efektivní metoda zdravého hubnutí

Značka NUPO je synonymem zdravého hubnutí, a to již od roku 1981. Tuto dietu vyvinul významný dánský lékař Dr. Flemming Quaade. Od té doby se produkty úspěšně testují a mají za sebou více než 40 klinických studií.

Nupo Dieta je tak nejlépe zdokumentovaná dieta na světě, která je vysoce efektivní a zároveň díky svému složení nezatěžuje lidský organismus. S Nupo Dietou bude vaše hubnutí jednoduché a efektivní. Jde o kompletní náhradu jídla s velmi nízkých obsahem kalorií a vysokým obsahem živin. Vybrat si může z devíti druhů, vždy podle vaší chuti. V nabídce jsou sladké koktejly, polévky nebo vločková kaše. Na vše vám stačí pouze šejkr a voda. Tento dietní plán, při kterém si dáváte Nupo Dietu šestkrát denně, by měl trvat nejdéle 8 týdnů a pak je dobré na 2 týdny přejít na běžnou, vyváženou stravu. Poté se opět můžete vrátit k Nupo Dietě, než dosáhnete své ideální váhy.

Nupo Dieta je náhrada jídla s tou nejjednodušší přípravou – žádné vaření, žádné počítání kalorií. Svůj čas můžete věnovat aktivitám, které máte rádi, a Nupo vám pomůže k vašemu lehčímu a spokojenějšímu JÁ.

Značka Nupo postupně nabídku rozšířila i o produkty pro běžnou spotřebu (One Meal) a posunula se tak dál. Produkty z řady One Meal slouží jako plnohodnotná náhrada jídla a mají podobu hotových koktejlů a tyčinek. Stejně jako program Nupo Diet, jsou prověřené klinickými studiemi. Jsou určeny k udržování zdravého životního stylu, kdy chcete mít svoji váhu pod kontrolou, ale zároveň mít dostatek energie na sportovní aktivitu. Produkty z řady One Meal jsou navíc velmi chutné díky dobře vybraným ingrediencím.

NUPO Dieta je jedna z nejefektivnějších a nejbezpečnějších metod hubnutí. Výrobky obsahují všechny potřebné živiny, jako jsou bílkoviny, dietní vláknina, vitaminy a minerály – ale s minimem kalorií (700 kcal na den). Dodá vám pocit plnosti a zároveň jistotu, že vaše tělo při hubnutí nestrádá, neboť Vám nechybí žádná z důležitých látek, které potřebujete.

NUPO Dietu se doporučuje držet minimálně dva týdny, za tuto dobu je průměrný úbytek 4–5 kg, tedy v rámci zdravého hubnutí. Ale je to samozřejmě individuální.

NUPO Dieta se podává tak, že máte na jeden den je 6 porcí a záleží zcela na vás, jak si je nakombinujete. Můžete si dávat jen sladké koktejly, jen polévky, nebo kombinovat. Každý sáček má stejné množství kcal (115 kcal).

NUPO Dieta – jedno balení – obsahuje 12 jednotlivých porcí v sáčcích. Vystačí vám tedy na 2 dny. Mícháte jen s vodou (330 ml), ale je možné přidat i trochu mléka a polévky mírně přisolit.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vysoce efektivní metoda zdravého hubnutí”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *