Rubriky

Vyživující balzám pro vaše ruce

Předvánoční úklid a také sychravé listopadové počasí má velmi špatný vliv na pokožku vašich rukou. Platí nejen pravidlo chránit ruce při práci se saponáty ochrannými rukavicemi a před zimou teplými rukavičkami. Důležité je dopřát jim také vyživující ošetření na ruce, doplňující tuky s pomocí biodynamického oříšku, organickým chia máslem a etickým patauá olejem.

Pokožka rukou je dvakrát tenčí a chudší na mazové žlázy než vaše pleť. Díky své struktuře je velmi citlivá na jakékoliv zatížení a vnější agresi. Pokud se o ruce nebudete pořádně starat, budou suché, popraskané, šupinaté či jinak podrážděné.

Příčiny:

Používání agresivních saponátů

Částečné sušení po očištění

Kontakt s domácími a pracími prostředky

Velmi častý kontakt s vodou

Vystavování živlům a výkyvům počasí, jako je např. chlad a vítr

Smog, prach a jiná znečištění

Oway Remedy Hand Balm (30 ml)

Balzám na ruce Remedy Hand Balm s obsahem až 98 % přírodně získaných ingrediencí nabízí opravu, prevenci a ošetření v jednom kroku. Bohatá a vzácná textura založená na rostlinných olejích a máslech pomáhá ruce udržovat hladké a hebké.

Díky rostlinným olejům a jejich vůní si můžete užít smyslového zážitku, zatímco biodynamický oříšek, organické chia máslo a patauá olej intenzivně regenerují a ochraňují každou buňku od stárnutí.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vyživující balzám pro vaše ruce”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *