Rubriky

Zábava pro děti na jednom místě

Internet je v současnosti jedním z hlavních zdrojů informací, zábavy a inspirace také pro děti. Zejména u těch nejmenších je ovšem jeho užívání spojeno s určitými riziky. Unikátní YouTube kanál Bambule TV nabízí kurátorsky vybraná videa pro dívky a chlapce ve věku 6–14 let a jeho programová skladba obsahuje rozmanitou nabídku – od populárních dětských animovaných seriálů až po originální pořady z produkce Bambule TV. Na své si tak přijdou všichni, dokonce i menší děti nebo jejich rodiče.

Bambule TV zahájila vysílání koncem loňského roku a od té doby si získala řadu diváků napříč věkovým spektrem. Neustále se snaží svůj obsah inovovat a nabízet tak pestrou programovou skladbu pro děti všech věkových kategorií, které se mohou při sledování pořadů nejen bavit, ale i vzdělávat. Koncepce pořadů je volena tak, aby oslovila každé publikum a nabídla divákům to nejlepší ze světa online videí na jednom místě. Rodiče navíc ocení, že děti tráví svůj čas sledováním obsahu, který je pro ně vhodný a bezpečný.

Děti dětem

Na konci roku 2019 uspořádala Bambule TV sérii konkurzů na moderátory vlastních pořadů. Ve spolupráci s diváky, kteří hlasovali na YouTube i Facebooku, bylo vybráno 12 finalistů, s nimiž Bambule TV postupně natáčí pilotní díly nových originálních pořadů. Zaměřují se na oblíbená dětská témata, jako jsou například novinky ze světa hraček či říše zvířat, vtipná videa a gaming. V budoucnu se nabídka rozšíří také o videa se sportovní tématikou nebo novinkami z oblasti beauty trendů.

Zábavný pořad No Sisters přináší populární challenge, Unboxing odhaluje novinky ze světa hraček, zatímco LPS nabízí příběhy oblíbených Littlest Pet Shop. Pozor na pořad Blbý výmluvy chytrých dětí, jehož prostřednictvím mohou vaše ratolesti výrazně zdokonalit své umění vymlouvat se. Mezi čerstvé novinky pak patří pořad Let’s Play o gamingu a Zvířetník, který potěší všechny milovníky zvířat.

Více na YouTube /bambuleTVcz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zábava pro děti na jednom místě”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *