Rubriky

Zimní dárkové sety pro nastávající maminky

Projekt Made For Moms vznikl jako nápad dvou kamarádek, které si na mateřské všimly, že mnoho přátel z okolí obdarovává nastávající maminky věcmi pro miminko. Přitom nikdo nemyslí právě na ně jako na ženy, které v tomto období rovněž ocení péči i drobné radosti, díky nimž se bude cítit komfortně a stále atraktivní. Made For Moms vybírá to nejlepší z přírodní kosmetiky a designových kousků, které ulehčí těhotenství i mateřství, dopřejí tělu po porodu důležitou regeneraci, zklidní mysl a navodí příjemnou atmosféru. Aktuálně přichází Made For Moms s nabídkou dárkových setů pro každou (nastávající) maminku i dítě a mimo jiné i limitovanou zimní edici.

 

Zimní edice + Originální stříbrný náramek (2190 Kč)

Speciální Zimní dárková sada s ikonickými produkty od britské značky Bloom and Blossom pomůže maminkám zbavit se stresu a zpříjemní sychravé zimní dny. Díky oleji do koupele je pokožka hedvábně jemná, zázračný balzám s bambuckým máslem a vůní levandule ošetří pokožku na rukou, obličeje či kdekoliv je zrovna třeba. Luxusní vůně vonného vosku okamžitě navodí myšlenky na příjemné chvíle. Navíc s originálním stříbrným náramkem, který potěší každou ženu. Nákupem srdíčka pro štěstí zákazník spolu s Made for Moms podpoří neziskovou organizaci S

Zázračné těhotenské trio (1720 Kč)

Těhotenství většinou provází oteklé nohy, strach ze strií a nevolnosti z různých vůní. Pro všechny tři neduhy je připraven tento speciální balíček s produkty, které se vším hravě pomohou. Obsahuje osvěžující sprej na nohy a chodidla, pěsticí olej proti striím a koupelový a sprchový olej, vše od značky Bloom and Blossom. A opět srdíčko pro štěstí.

Krásná po porodu + designová termoska (2050 Kč)

V životě každé ženy, nejen po porodu, přijde jednou za čas chvíle, kdy se potřebuje cítit dobře ve vlastním těle. Pro tento okamžik jsou zde pomocníci – balíček s balzámem na bradavky, omlazujícím sprejem na obličej a s designovou termoskou.

 

Bloom and Blossom dárkový set pro dítě (990 Kč)

Spojte péči o dítě s radostnými rituály a odměnou vám budou nezapomenutelné momenty a spokojené miminko. Co potřebuje každé miminko? Umýt, zvlhčit a ošetřit. Není třeba dětskou pokožku zatěžovat mnoha různými produkty. Citlivá tělíčka miminek vyžadují speciální pozornost. Tento dárkový set je skvělým způsobem, jak potěšit nejen miminka, ale také nastávající a čerstvou maminku, která může s klidem zaměřit svou energii na jiné zábavné aktivity, protože ví, že dává svému miminku přírodní a šetrné produkty. Balíček obsahuje tři hvězdné produkty, které mamince zpříjemní každodenní péči o miminko.

Více dárků pro maminku i miminko najdete na www.madeformoms.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zimní dárkové sety pro nastávající maminky”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *