Rubriky

Zimní pohádková manikúra

První speciální kolekce laků na nehty essie od vstupu na český a slovenský trh se nese ve znamení pohádkově zamrzlé krajiny a čarovné říše snů. Nechte se okouzlit zimními třpytivými odstíny se zlatavým podtónem, které vám vyčarují magické nehty jako z Louskáčka nebo Popelky. Kdy jindy se uvelebit v teple domova a dopřát si precizní manikúru, než v zimě? To je láska na essie pohled!

V limitované zimní kolekci najdete ledově modrý elegantní odstín love at frost sight, jehož nepřehlédnutelná barva připomíná zamrzlou krajinu plnou vloček jako z pohádky. S třpytivě modrou barvou si vykouzlíte nádhernou zimní manikúru jako mávnutím kouzelného proutku.

 

 

 

Odstín twinkle in time má v základu bílou barvu doplněnou třpytkami připomínajícími lesk čerstvě napadaného sněhu, který v zimě křupe pod nohama. Nechte se odstínem zlákat a vytvořte si krásně třpytivé nehty, které budou ladit se zasněženou krajinou za okny.

 

 

Třetí limitovaný odstín bon bon nuit vám učaruje svou sladce růžovou barvou jako pro princeznu na zimní ples. Zahřejte se čarovnou manikúrou, i když venku bude už pod nulou.

 

 

 

 

Posledním odstínem z limitované kolekce je in a gingersnap, sytě červená barva s růžovým podtónem, která se postará o to, že vaše nehty budou nepřehlédnutelné i po odbití magické půlnoci. S tímto odstínem si vytvoříte perfektní manikúru k rozbalování vánočních dárků.

ESSIE TIP NAVÍC:

Čas na manikúru berte jako chvilku pro sebe. Zapalte si svíčku, pusťte seriál nebo oblíbenou hudbu a užijte si mani–me–time.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zimní pohádková manikúra”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *