Rubriky

Změkčení pokožky a zamezení otlakům

Nesprávné držení těla, stejně jako nevhodná obuv, vedou k nesprávnému rozložení tlaku na chodidlo a tím vzniku otlaků. V místech vysoké zátěže dochází k deformitám a zbytnění kůže, jejichž následkem je bolestivý pohyb a nesprávné držení těla.

Na místě je včasná prevence, tedy pravidelná péče o chodidla. Pokud se stane automatickou součástí každodenní hygieny, máte vyhráno a Pedik vás přesvědčí, že každý krok může být lehčí.

ALPA Pedik krém s včelím voskem, vitaminem E a panthenolem zabraňuje zbytnění pokožky a tvorbě otlaků na nohou. Díky jeho zvláčňujícím účinkům udržíte pokožku nohou pružnou a měkkou, a to i na silně zatěžovaných místech chodidel. A co navíc? Nožky příjemně provoní.

 

 

 

 

 

 

 

Specialistou na otlaky a ztvrdlou kůži na nohou je ALPA Pedik ve formě balzámu. Základem je bambucké máslo a včelí vosk s lanolinem, které vydatně promastí a změkčí zbytnělou kůži. Vitamin E pak urychlí hojivé procesy a regeneraci kůže v místech jejího popraskání. Balzám použijte na noc, aby jeho působení bylo co nejdelší.

Více informací na www.alpa.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Změkčení pokožky a zamezení otlakům”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *