Rubriky

Balicí papír pro vašeho mazlíčka

Obchod pro mazlíčky představuje speciální balicí papír vytvořený přímo pro vaše domácí mazlíčky. Pokud plánujete vánoční dárky i pro ně, určitě po něm sáhněte.

Za novým e-shopem Obchodpromazlicky.cz stojí parta nadšenců, kteří jsou především velkými milovníky zvířat. Jejich cílem je nabídnout zákazníkům kvalitní chovatelské potřeby za férové ceny. V nabídce obchodu najdete vše od pelíšků, hraček, krmících misek, přes hygienické potřeby až po potravinové doplňky a krmivo, a to pro pejsky, kočičky a drobné hlodavce. V čem je ale obchod úplně unikátní? Má pro vaše domácí mazlíčky připravený speciální balicí papír, do kterého můžete zabalit všechny dárky, co pro svoje zvířátka nachystáte. Všichni ti, kteří nějakého domácího mazlíčka mají totiž vědí, že dárky nedostávají rádi jenom lidi, ale opravdovou radost z nich mají i zvířata.

Balicí papír je z pevného, recyklovaného papíru, barvy potisku splňují přísné ekologické normy REACH. Designu se ujala designérka Gabriela Hrábková a v motivu se objevují pejsci, kočičky, rybičky, andulky, králíčci a další zvířátka, takže třeba pod stromečkem bude hned jasné, pro koho je dárek určený.

Prodej: www.obchodpromazlicky.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Balicí papír pro vašeho mazlíčka”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *