Rubriky

Jen růžová to může být!

Očekávaná kolekce OPI Barbie the Movie Collection je inspirována filmem Grety Gerwigové „BARBIE“ a společně se společnostmi Warner Bros. a Mattel přenáší Barbie z velkého plátna do skutečného světa.

Devět odstínů z limitované edice využívá motivy filmu jako „zábava na slunci, tanec po celou noc, každý den je tvůj nejlepší den“ a další názvy, které byly navrženy společně s režisérkou a scenáristkou filmu. Nové názvy barev přenášejí pozitivní energii filmu. Růžová je samozřejmě základ, ale není to jen ona.

Milovnice nehtů se mohou těšit na nejnovější kolekci OPI Barbiecore se čtyřmi náladu povznášejícími růžovými laky v krémovém a metalickém provedení, včetně odvážného, sytého purpurového odstínu. Součástí kolekce jsou kromě charakteristické sexy růžové barvy Barbie také tři zářivé odstíny citronově žluté, nebesky modré a třpytivé bejby modré. Dva třpytivé odstíny s duhovými, stříbrnými a růžovými částečkami doplňují kolekci a dodávají spektru zábavných, živých odstínů extra šmrnc.

„Společnost OPI je nadšená, že může na této kolekci spolupracovat se společnostmi Warner Bros. a Mattel. Barbie představuje rovnoprávnost a inkluzivitu, což jsou základní hodnoty OPI,“ vysvětluje Suzi Weiss-Fischmann, spoluzakladatelka a ambasadorka značky OPI. „Díky barvě na nehty pro každou náladu a okamžik je zákazník OPI připraven udělat cokoli. Pokud jde o použití barvy k sebevyjádření, neexistují žádné limity, stejně jako neexistují limity pro to, čeho může nositel/ka dosáhnout.“

„Růžová barva je základem módy a krásy a hlavní odstín této kolekce Hi Barbie! – hláška z právě uváděného filmu – je symbolem trendu Barbiecore,“ dodává globální ředitelka OPI Jill Bartoshevich. „Paleta odstínů této kolekce, která evokuje nostalgii, přináší svým uživatelům radostné barvy a umožňuje jim ochutnat útěk od reality.“

OPI Barbie the Movie odstíny jsou k dispozici pouze v kolekci Nail Lacquer.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jen růžová to může být!”

Napsat komentář