Rubriky

Božsky ženská vůně

Třicet let po vydání první vůně značky Jean Paul Gaultier – Classique, jak by řekli znalci – se Jean Paul Gaultier odkazuje na kvintesenci svého odkazu a vytváří novou vůni Gaultier Divine, která oslavuje novou verzi ženskosti: mnohotvárnou, smyslnou, svobodnou, více žádoucí než kdy jindy. Nehorázně elegantní. Troufale odvážná. Božsky ženská.

„Buďte sami sebou! Ale ne takhle!“ Od počátku věků společnost ženám říká, jak se mají chovat a jak být ženou. Oslavujíce každý aspekt ženskosti, přijímajíce bohatství odlišnosti, se ženy Gaultier Divine osvobozují od genderových klišé a oslavují svou jedinečnost. Sexy, rebelské, lidské, božské; tyto živoucí, dech beroucí bohyně v sobě dokonale spojují jedinečnost a jinakost, a to vše v jediném korzetu.

Divine, slaný polibek…

Takový je účinek této naprosto nenapodobitelné slunečné parfémované vody, jakmile se dostane do kontaktu s pokožkou. Květinovou a sladkou vůni s nádechem slaného moře vytvořil Quentin Bisch. Je veganská, bez krutosti, obsahuje 90 % ingrediencí přírodního původu ze zodpovědných zdrojů a je ztělesněním kvality.

Fluidní a smyslné napětí mezi dvěma akordy, květinovým a gurmánským, protíná slaná vibrace… majestátní, slunečná, velkolepá, à la Gaultier. Lilie ukazuje svou smyslnost mezi kyticí bílých květů, zatímco dokonale našlehaný merengue přináší lahodnou krémovou sladkost.

Je jako bezprecedentní závislost, s níž kontrastuje slaný mořský vánek, který vás pohltí, na Vaší cestě touto vonnou kompozicí.

Překvapivá, návyková, podmanivá, prostě božská.

Flakon: Tím, že Jean-Paul Gaultier předvedl na přehlídkovém mole spodní prádlo, které se společnost tak usilovně snažila skrývat, proměnil tento kus oblečení v provokativní symbol populární kultury. Smyslné, křivky, ještě oblejší… pro všechny ženy odpovídají křivky Gaultier Divine jejich ambicím, bez ohledu na to, jak velkorysé jsou! Korzet Gaultier Divine, který je více kónický, ale vždy ikonický, již není jemným kouskem, ale vzácným šperkem a symbolem moci. Pocta silným ženám a DNA značky. Její tělo, které lze nyní libovolně donekonečna doplňovat vůní, doprovází kultovní kovová plechovka, která získává punc dokonalosti a září pod ohnivým, žhnoucím sluncem.

Tvář: Herečka, modelka, aktivistka, zastánkyně sociální spravedlnosti a feministka byla v roce 2016 zařazena mezi nejvlivnější teenagery časopisu Time. Absolventka Harvardu a tvůrkyně platformy Eighteen x 18, která podporuje mladé lidi v USA ve volbách, má Yara Shahidi mnoho různých tváří. Je nesmírně angažovaná a dokonale ztělesňuje hodnoty této značky, důrazně prosazuje právo každé ženy cítit se krásná, jedinečná, hrdá na svou odlišnost a pouze sama na sebe. Kdo by se mohl hodit na tuto velkolepou příležitost více než ona?

Tato afroamerická a íránská bohyně je v korzetu vytvořeném v ateliérech High Couture Jeana-Paula Gaultiera obklopena družinou bohyň: Lola Rodriquez, Thando Hopa, Tess McMillan, Janet Jumbo a Ana Elisa de Brito, protože hvězda sama o sobě nezáří. Tyto výjimečné, divoké ženy, oslavují svou jedinečnost a vyzývají každou ženu, aby se prohlásila za Božskou.

Nová vůně bude k dispozici od 14. 8. 2023 v exkluzivním pre-launchi se sítí parfumerií Douglas.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Božsky ženská vůně”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *