Rubriky

Sprej pro vlasy plné pohybu

Rychlý a ležérní styl na procházku venku, nebo elegantní vlny pro zvláštní příležitost, pokud jde o flexibilní vzhled se spolehlivým, dynamickým efektem, Wellaflex je již dlouho stylingovým favoritem. Oblíbená stylingová značka, podpořená více než 140 lety zkušeností Wella, nyní představuje nové složení s komplexem Hair Taming Complex s makadamiovým olejem, které zaručuje pružnost, fixaci a přirozený vzhled vlasů po dobu až 48 hodin. Pro dlouhotrvající účesy a vlasy plné pohybu.

Stylista celebrit Sascha Breuer z Los Angeles vysvětluje, proč jsou produkty Wellaflex součástí jeho každodenní pracovní rutiny: „Při své práci se svými slavnými klienty hledám dvě věci: lesk bez zatížení vlasů a flexibilní, ale spolehlivou fixaci, které mohu věřit. Vlasy mých klientů jsou tak připravené zářit na červeném koberci, jsou připraveny na moment, kdy na ně namíří kamery a světla reflektorů. Wella dokázala vytvořit produkty, které vám zajistí pevnost a zároveň zanechají vaše vlasy hladké, plné pružnosti a krásného, jemného lesku.“

Hair Taming Complex s makadamiovým olejem zjemňuje vlasy a poskytuje dlouhotrvající, flexibilní fixaci po dobu až 48 hodin bez slepení. Speciální směs pečlivě nakombinovaných stylingových ingrediencí známá jako Wellaflex FlexActive TechnologyTM „sváže“ vlasy do požadované polohy a zároveň drží pod kontrolou třepení. Vědci společnosti Wella zkombinovali toto jedinečné složení s nejjemnějším difúzním systémem Wellaflex, který rozprašuje o 30 % jemnější aerosol. Tyto jemné kapičky dokážou proniknout hlouběji do účesu než velké kapky, které obvykle ulpí na povrchu účesu – i díky tomu naše produkty zajišťují nepřekonatelně flexibilní fixaci, kterou lze snadno rozčesat.

„Lak na vlasy Wellaflex je můj zdaleka nejoblíbenější stylingový produkt a používám ho na každý účes, abych mu dodal konečnou podobu. Je to nejuniverzálnější produkt a já bych bez něj nemohl žít!” říká o něm Sascha Breuer.

Nový suchý šampon je k dostání ve vaší oblíbené drogerii.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Sprej pro vlasy plné pohybu”

Napsat komentář