Rubriky

Bůh je žena

Vítězka cen Grammy a multiplatinová umělkyně Ariana Grande proniká do světa čisté kosmetiky (clean beauty) s vůní GOD IS A WOMAN inspirovanou sílou přírody. Zve vás k dechberoucímu smyslovému a zároveň hluboce intimnímu zážitku s její vůní GOD IS A WOMAN, která vás ovine svěžím vánkem.

Okouzlující vůně, inspirovaná velkolepou sílou přírody, je zároveň významným evolučním posunem značky ke clean beauty. Jako první z celé řady vůní Ariana Grande je God Is A Woman vyrobená z 91 % čistých ingrediencí přírodního původu. Zároveň je její složení 100% veganské a netestované na zvířatech. Obalové materiály také pocházejí z udržitelných zdrojů. Část zisků z prodejů za první dva týdny po světovém uvedení vůně byly věnovány na podporu globálních iniciativ bojujících za zlepšování čistoty oceánů.

Složení vůně:

Hlava: ambrette, šťavnatá hruška

Srdce: kořen kosatce, okvětní lístky turecké růže

Základ: madagaskarská vanilka, krémové cedrové dřevo

Vůně God Is A Woman se otevírá jemnými úvodními tóny šťavnaté hrušky a sladkého oleje ze semen ambrette. Poté k sobě vztáhne pozornost smyslné květinové srdce z okvětních plátků turecké růže ve spojení s božskou pudrovou vůní kosatce. V závěru se na kůži usadí hřejivé aroma směsi madagaskarské vanilky, krémového santalového dřeva a animálního pižma.

Design flakonu:

Obal vůně GOD IS A WOMAN je nepřehlédnutelný, a přitom velmi jednoduchý. Elegantní flakon z průhledného fialového skla zakončený hladkým víčkem krémově bílé barvy vyjadřuje nadčasovou čistotu. Je zasazen do velmi originálního stojánku působícího jako sochařská kreace vytesaná z kamene. Vnější krabička je potištěná bohatou květinovou scenérií.

Úspěchy značky:

Ariana Grande představila svoji první vůni v roce 2015 a zaznamenala obrovský úspěch. Vůně Thank U, Next získala v roce 2019 nominace na ceny za nejlepší vůni roku, nejlepší mediální kampaň roku a volbu spotřebitelů a následovala dvě ohromná vítězství – Cloud (2020) a R.E.M. (2021) se staly Vůněmi roku.

„Z uvedení naší první clean beauty vůně jsem naprosto nadšená. Dosud jsme samozřejmě měli vůně, které byly netestované na zvířatech, ovšem toto je další krok směrem k čistým, udržitelným způsobem získávaným materiálům a veganským složkám, a na něj jsme všichni nesmírně pyšní. Tuto vůni jsem si sama opravdu zamilovala a doufám, že každá žena, která ji bude nosit, se díky ní bude cítit krásná a silnější.“ Ariana Grande nepropůjčuje značce jen vlastní jméno, ale skutečně stojí u kormidla při samotném tvůrčím procesu od skladby vonných ingrediencí až po výsledný design.

Vůni God is Woman zakoupíte ve FAnn parfumeriích a na fann.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Bůh je žena”

Napsat komentář