Rubriky

České sklo v Hollywoodu

Ikonický hobnailový džbán Rosaline se z Křišťálového údolí dostal až na věhlasné hollywoodské filmové plátno. Růžový džbán, který je vůbec prvním produktem české sklářské značky KLIMCHI, se objevuje ve filmu Barbie renomované režisérky Grety Gerwig, několikanásobné nominantky na Oscara. V hlavních rolích filmu Barbie, který je v českých kinech od 20. července, se představují Margot Robbie a Ryan Gosling.

České sklo po boku nejznámější panenky na světě, Barbie. V exkluzivním nahlédnutí do filmového domu Barbie od Architectural Digest můžete zahlédnout i růžové džbány s výrazným hobnailovým dekorem. Nejprodávanější výrobky KLIMCHI – Rosaline Hobnail Džbán a Vysoký Rosaline Hobnail Džbán, které vznikly pod rukama sklářů v severočeském Křišťálovém údolí, nyní zaplnily i růžový svět Barbie filmu.

„Jsem naprosto nadšený, že naše růžové džbány mají svůj velký filmový debut ve filmu Barbie. Je to pro mě obrovská pocta vidět naše výrobky spojené s tak výjimečným projektem a po boku slavných herců. Snažíme se českému sklu dělat dobré jméno v zahraničí a toto je další dílek do skládačky. Hobnailový džbán je první a nejúspěšnější produkt KLIMCHI. V naší rodinné sklárně se vyrábí už několik desetiletí,“ komentuje zakladatel Lukáš Klimčák.

Dlouho očekávaný film Barbie v hlavních rolích s Margot Robbie a Ryanem Goslingem je už teď podle kritiků hitem letošního léta.

Video z filmového domu Barbie naleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=uKgaVlMN7IY

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “České sklo v Hollywoodu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *