Rubriky

Buďte svým vlastní BOSSem

Značka BOSS vstupuje do nové éry odvážnější a výraznější než kdykoli předtím. Být svým vlastním BOSSem znamená žít jako boss. Nový BOSS je odhodlaný být tím, čím chce. Nečeká, až se něco stane, ale sám je hybatelem věcí. V každé své roli žije jako BOSS, důvěřuje svým instinktům a řídí svou životní cestu. V souladu s tímto novým směrem představuje BOSS Parfums BOSS Bottled Parfum, intenzivní mužnou vůni, která v sobě nese pozoruhodnou sílu a charisma. Dřevitě-ambrová kompozice přináší výjimečnou bohatost a texturu nadčasové charakteristické vůně BOSS Bottled a zachycuje dokonalý stav, kdy si můžete říct: ano, jsem BOSS.

Vyjádřete svou vnitřní sílu

Nový parfém, který společně vytvořily Annick Ménardo a Suzy Le Helley, povyšuje kultovní rodinu vůní BOSS Bottled na další úroveň a nabízí dosud nejvyšší intenzitu.

Ve vrchních tónech se mísí šťavnatá mandarinka a pikantní kadidlové oleje, které přecházejí do ušlechtilého srdce složeného ze vzácných esencí kosatce a fíkového dřeva. Dřevité základní tóny cedru a koženého akordu dodávají vůni charakteristickou hřejivost a dlouhotrvající výdrž.

Okamžitě rozpoznatelný flakon BOSS Bottled je u nové edice v kouřově černé barvě s černým kartáčovaným uzávěrem, zatímco černý matný obal dotváří působivý dojem. Ledově zlaté logo představuje vznešenou závěrečnou tečku v designu vůně.

Přijměte svůj osud

Chris Hemsworth, globální tvář značky BOSS Bottled, je hvězdou odvážné kampaně u příležitosti začátku této nové kapitoly, která vyjadřuje vnitřní sílu každého muže.

BOSS Bottled Parfum je působivá vůně pro každého, kdo je připraven přijmout svůj osud. Přináší jasné poselství: nastal okamžik, kdy se můžete stát svým vlastním BOSSem.

#BeYourOwnBOSS #BOSSBottled

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Buďte svým vlastní BOSSem”

Napsat komentář