Rubriky

Dámská mikina s názorem

Obchod Ecstatic nabízí originální šperky, šaty a další doplňky pro ženy, které se nebojí být vidět a vědí, co chtějí. Mezi takové kousky patří i mikina s neortodoxním vyšitým obrázkem antické ženy a nápisem Moje tělo, moje pravidla a hastagem #nemlcetizlato.

Tato mikina odkazuje na projekt Žena v zenu, za kterým stojí Lilia Khousnoutdinova a ve kterém zpovídá ženy napříč různými profesemi i sociálním zázemím. Tyto ženy spojuje to, že vystupují ve veřejném prostoru a tím pádem se setkávají s hejty a odsuzováním. V rozhovorech pak vysvětlují, jak se s tím vyrovnávají a co jim pomáhá, tyto nepříjemné situace překonat.

Poselství na této mikině dále odkazuje na tělesnou autonomii každého z nás, která nesouvisí pouze s reprodukční tématikou a právem na interupci, ale týká se celé řady dalších témat. Jsme to pouze my, kdo má právo a nárok rozhodovat se, co s vlastním tělem uděláme a jak do něj necháme zasahovat. Taková rozhodnutí by měla být vždy svobodnou vůlí každého člověka. Vyjádřete svůj jasný postoj s tímto originálním kouskem oblečení i vy. Mikina vznikla ve spolupráci s designovým studiem Butterflies&Hurricanes a je k dostání v černé barvě a je vyrobená z biobavlny.

Zakoupíte na www.ecstatic.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dámská mikina s názorem”

Napsat komentář