Rubriky

Mistrovská tekutá rtěnka

Giorgio Armani představuje novou tekutou rtěnku LIP MAESTRO SATIN, která v sobě spojuje maximální péči a intenzivní barvu, jež dlouho vydrží. Většina nyní dostupných produktů rtům dodává buď péči, nebo dlouhotrvající barvu, nikdy však obojí. Rtěnka LIP MAESTRO SATIN nabízí zářivé odstíny péči i dlouhotrvající výdrž.

Tato rtěnka využívá inovativní technologie tenké vrstvy a dvojitého gelu. Inspirovala se složením přípravků pro péči o pleť a obsahuje dva účinné a vysoce koncentrované gely. Oba tyto gely přípravku propůjčují své nejlepší vlastnosti lehký pocit, který potěší vaše smysly díky složce na bázi vody a dlouhou výdrž a intenzitu barev díky složce na bázi oleje. Inovativní technologie dvojitého gelu dodává odstínům LIP MAESTRO SATIN novou intenzitu a v rámci kolekce Lip Maestro nabízí nové zářivé barvy.

LIP MAESTRO SATIN nabízí ze všech rtěnek Giorgio Armani nejintenzivnější hydrataci a zaručuje bezprecedentní úroveň péče o rty. Tato rtěnka dodává rtům barevný finiš, který působí dokonale, vyhlazuje je, nelepí, je velmi příjemná a vydrží až 12 hodin.

Elegantní pouzdro LIP MAESTRO SATIN dotváří ikonický design kolekce LIP MAESTRO. Této tekuté rtěnce zahalené do klasického hávu vévodí výrazné zkosené víčko v charakteristické červené barvě značky Giorgio Armani. Díky vysoce komfortnímu aplikátoru ve tvaru diamantu dosáhnete jedním tahem bezchybného výsledku.

Rtěnka LIP MAESTRO SATIN, která je součástí kolekce LIP MAESTRO, je ztělesněním mistrovského umu značky Giorgio Armani v oblasti textury a odstínu. Je dostupná v 8 zářivých odstínech, na rtech působí tak jemně a svěže, že ji prakticky neucítíte, a je tak zářivá a dlouhotrvající, že zvýrazňuje tón pleti po celý den.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Mistrovská tekutá rtěnka”

Napsat komentář