Rubriky

Dejte průchod představivosti!

Utečte od všednosti a smažte hranice mezi sny a realitou. Představujeme novou podmanivou vůni Nina Illusion od Niny Ricci. Chyprová ovocně-květinová parfémovaná voda je jako pulsující kaleidoskop barev, přinášející novou kapitolu do příběhu vůní značky Nina Ricci. Nina Illusion, která vyzařuje záhadný a snový svět, otevírá dveře k nekonvenčnosti těm, kdo se jí odváží zažít.

Flakon

Dárek od Niny Illusion, který vám ji bude navždy připomínat! Tato umělecká spolupráce zachycuje magii vůně Nina Illusion a je výtvorem šperkaře Huga Kreita, který vytvořil nádherný růžový kovový květ zdobený zelenou saténovou stuhou, který korunuje unikátní flakón ve tvaru jablka. Tento moderní šperk je dokonalým doplňkem, který lze nosit jako náramek nebo prsten. Obal flakonu je také mistrovským dílem dalšího umělce: vnitřek krabičky zdoben originální ilustrací s motivem jehněte a jablka, který vytvořila talentovaná Jeanine Brito.

Vůně

Chyprovou ovocně-květinovou vůni Nina Illusion vytvořili oceňovaní parfuméři Olivier Cresp a Nicolas Bonneville. Parfémovaná voda, kreativně sestavená tak, aby okouzlila smysly, obsahuje podmanivé vrchní tóny yuzu a růžového pepře, které se rozplývají v jiskřivém ovocném srdci z malin a pomerančového květu Absolute a kombinují se s krémovými základními tóny pačuli a vanilky Madagascar Infusion.

Parfémovaná voda Nina Illusion je veganská vůně, vyrobená z 90 % z původních přírodních ingrediencí.

Nina by Nina Ricci – ikonická kolekce vůní

Nina by Nina Ricci je od svého uvedení na trh v roce 2006 ikonou současných vůní. Tato veganská vůně je uložena ve flakonu ve tvaru jablka a je prostě neodolatelná. Originální vůně Nina je součástí kolekce vůní, která zahrnuje toaletní vodu Nina, parfém Nina Le Parfum, Nina Rouge, Nina Extra Rouge a nyní Nina Illusion, chypre ovocně-květinovou vůni, která v sobě skrývá kouzlo podmanivého snu.

Nová vůně Nina Ricci Illusion je k dostání od 1. 3. 2024 na Slovensku v síti parfumérií Douglas a v Čechách v síti parfumérií Sephora.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dejte průchod představivosti!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *