Rubriky

Kamarádi z říše plyšáků

Plyšové hračky umí vždy potěšit a často i překvapit. Zaručeně vyčarují úsměv, proto má každá malá holčička i chlapec svého plyšového kamaráda, který je rozveselí a dodá jim pocit bezpečí. Skvělými parťáky na usínání pak jsou extra heboučcí a měkoučcí plyšáci, ke kterým se rádi přitulí malí i velcí…

Strážce snů

Hebcí, měkoučcí a roztomilí – přesně takoví jsou plyšáci DREAM BEAMS. Děti se s nimi mohou mazlit a přitulit, což ocení především před usnutím. Navíc díky speciálním vláknům všechna zvířátka svítí ve tmě, takže se s nimi děti budou cítit v bezpečí v postýlce, ale třeba i na cestách Na výběr je z 20 charakterů. Například Holub Bernard, Koala Kelly, Tučňák Arthur a Sova Odile. Velikost plyšové hračky je 18 cm. Jakého si oblíbí vaše ratolesti?

Voňavé překvapení

Malí plyšáčci SQUEEZAMALS EENIE TEENIES jsou vyrobeni ze speciální paměťové pěny, díky niž jsou příjemně měkoučcí a tvární, navíc krásně voní. Ukrývají se v neprůhledných pytlíčcích, takže děti nikdy dopředu neví, které zvířátko si rozbalí, a postupně je mohou nasbírat všechny.

Kamarád do dlaně

SQUEEZAMALS jsou roztomilá zvířátka z paměťové pěny ve tvaru míčku. Díky svému tvaru jsou ideální do každé malé ruky. Holky i kluci mají na vyběr ze zvířátek z plyše nebo leského hladkého materiálu. Mohou je ruzně mačkat, přesto se vždy vrátí do svého původního stavu. Velikost plyšového zvířátka je 9 cm.

Mazlíček na spaní

O velká objetí se postarají měkká hebká zvířátka SQUISHMALLOWS z plyše, která jsou 20 cm vysoká. Můžou dětem dělat společnost při sledování oblíbené pohádky na gauči nebo jim poskytnout pocit bezpečí v posteli pod dekou. Děti si je také mohou vzít jako plyšový polštář na cesty.

Roztomilý polštářek

Čas odpočinku si děti mohou zpříjemnit s plyšovými měkoučkými polštářky COCO SQUISHIES v designu roztomilých štěňátek. Na výběr je ze 6 štěňátek z hebkého plyše. Jsou skvělí na hraní i přitulení před usnutím. Stačí si vybrat správné štěně nebo je nasbírat všechny.

Zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule.

www.bambule.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kamarádi z říše plyšáků”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *