Rubriky

Doplňky stravy pro dlouhověkost

Gabriela Peacock a GP Nutrition představují řadu longevity doplňků. „Víme, že se populace bude dožívat stále vyššího věku. Věda jde stále dopředu. Nám jde ale především o tom, abychom žili kvalitněji, abychom si stáří užívali, dobře vypadali, a hlavně se cítili skvěle,“ říká Gabriela Peacock. Tajemstvím dlouhověkosti je podle ní hormetický stres (hormeze = posílit z řečtiny).

„Hormetický stres je ten zdravý stres, který v těle způsobuje samoobnovovací procesy. Je to klíč k dlouhověkosti. Takový stres si vyvoláte teplotními rozdíly – studená, teplá, jako například při otužování nebo saunování, a dále silovým cvičením. Svalová hmota je strašně důležitá, aby správně fungoval metabolismus. A v neposlední řade můj oblíbený přerušovaný půst. Ten v těle způsobuje autofagii, takovou vnitřní samočistku od nefunkčních buněk,“ vysvětluje kouzlo hormetického stresu Gabriela Peacock.

„Světovým trendem jsou samozřejmě doplňky stravy podporující dlouhověkost. Ty dělím do tří skupin,“ pokračuje. „Protizánětlivé. Zánět je totiž pro dlouhověkost tím největším strašákem. Já mám ve své řadě GP Nutrition účinný Resveratrol. Dále je to kombinace podporující imunitu, medicínské houby jsou velkým hitem. Já je mám v doplňku stravy Longevity a třetí skupina je nová. Je to NAD+ komplex. Je to taková energie pro naše buňky, jako bychom si koupili nové baterky, abychom stárli pomaleji.“

Trio účinných přípravků podporujících dlouhověkost; oddálení stárnutí navržených tak, aby stimulovaly buněčnou obnovu, snižovaly stres a záněty v těle, posilovaly imunitní systém a podporovaly zdravé stárnutí. Ciťte se energičtí, vyvážení a podporovaní špičkovými biohackingovými doplňky.

E-shop a více informací na stránkách www.gpnutrition.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Doplňky stravy pro dlouhověkost”

Napsat komentář