Rubriky

Vůně jako oslava zábavy

Pouze na krátkou chvilku se ikonický flakon Éclat d’Arpège převlékne do nové rozverné podoby: kulatý obličej, smyslně dlouhé řasy, žluté oční stíny a zářivě fuchsiové rty zvoucí k polibkům. So Cute je jedinečnou oslavou fantazie a zábavy.

Díky ultra moderním grafickým potiskům a zářivým barvám je flakon speciální edice Éclat d’Arpège So Cute excentrický a zároveň rafinovaný. Hrdlo flakonu zdobí obří neonově růžová mašle, jež dokonale ladí s bočními stranami krabičky této sběratelské edice. Korunou tohoto speciálního dočasného designu je třpytivý kamínek zasazený do stříbrného uzávěru flakonu, jenž září jako skutečný drahokam a odráží tak jiskřivý charakter vůně Éclat d’Arpège. Nechte se oslnit!

Odkaz na kultovní klasiku

Flakon vůně má sice pozměněný vzhled, uvnitř něj však najdete naprosto totožnou ikonickou vůni Lanvin Éclat d’Arpège, která si vydobyla mimořádnou popularitu pro svůj nezaměnitelný francouzský šarm a dokonalou kombinaci nadčasové elegance a hravé ženskosti.

Jemné tóny šeříku se harmonicky mísí se šťavnatostí sicilského citronu. Svěží úvod vůně rozvíjí aromatické srdce s tóny zeleného čaje a květů broskvoně. Kompozici zakončuje spojení libanonského cedru a bílého pižma, jež vytvářejí sametový základ a vdechují vůni nadčasový půvab a smyslnost.

Óda na rozpustilost

Uvedení limitované edice vůně podpoří hravě poetický reklamní vizuál: kulatý flakon Éclat d’Arpège So Cute se vznáší v horkovzdušném balonu nad oblaky. Je ztělesněním rozpustilosti a radosti ze života.

K dostání ve vybraných sítích parfumerií.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně jako oslava zábavy”

Napsat komentář