Rubriky

Přírodní péče o ruce

Margaret Dabbs, mezinárodně uznávaná londýnská podiatrička, která uvedla před několika lety na trh velmi úspěšnou a oceňovanou řadu produktů luxusní péče o nohy, následně zúročila své zkušenosti i při vývoji své další produktové řady luxusní anti-ageing péče o ruce Margaret Dabbs London. Tyto expertně formulované, velmi účinné luxusní produkty dodají pokožce zdravý a mladistvý vzhled. Na jaře se rozšířila o linii pečujících produktů o ruce a chodidla PURE, které jsou založeny na přírodních rostlinných extraktech a jsou veganské. Nyní uvádíme na trh další dvě novinky z této řady.

PURE EXFOLIATING HAND WASH (200 ml)

Přírodní peelingové tekuté mýdlo pro šetrné mytí rukou plné rostlinných výtažků zanechává pokožku vyčištěnou, hydratovanou a obnovenou. Obsahuje jojobové kuličky, které jemně odstraní za pokožky odumřelé buňky, vyživují ji a podporují její zdravou strukturu. Měsíček lékařský čistí a zklidňuje pokožku, olej z palmy buriti a bílý leknín kůži hydratují, podporují její elasticitu a obnovují kolagen v kůži. Nadchne vás i jemná vůně růže a citronu. Mýdlo je ideální pro zklidnění a péči o citlivou pokožku, která jeví známky stárnutí.

PURE OVERNIGHT HAND MASK (30 ml)

Přírodní noční maska na ruce funguje jako silné sérum, které viditelně vyhlazuje a vyživuje pokožku rukou, zatímco spíte. Obsahuje přírodní rostlinné výtažky a antioxidanty, které obnovují a revitalizují pokožku. Buriti olej zjemňuje vrásky, podporuje tvorbu kolagenu a pružnost pokožky. Kurkuma, bílý leknín a měsíček lékařský zklidňují, ulevují suché, dehydrované pokožce a dodávají ji jasnější vzhled. Jemně voní po růžích a citronu.

K dostání ve FAnn parfumeriích a na fann.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Přírodní péče o ruce”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *