Rubriky

Efekt profesionálně natočených řas

L’Oréal Paris představuje inovativní dvoufázovou řasenku PRO XXL Lift pro okamžité natočení a nadzvednutí řas jako ze salonu. Toužíte po natočených, hustých a nadzvednutých řasách jako od profesionála? Díky nové řasence PRO XXL Lift si je můžete vykouzlit během okamžiku samy v pohodlí domova. Nová oboustranná řasenka je vyvinuta tak, aby vašim řasám přinesla tu nejlepší péči a dechberoucí efekt. Je to první řasenka, která nahradí salonní proceduru liftingu řas.

Pocit krásných a výrazných řas jako po liftingu si vychutnáte díky unikátnímu složení a technologii dvojitého kartáčku. Vůbec přitom nezáleží, jak moc jsou vaše řasy rovné – stačí dva jednoduché kroky a můžete si okamžitě užívat intenzivně natočené a nadzvednuté husté řasy, a to až po dobu celých 24 hodin.

Krok 1 – Zvětšený objem řas

Krok 2 – Nadzvednuté a natočené řasy

Řasy mají až 17x větší objem a jsou o 20 stupňů více natočené. Až 79 % žen by řasenku PRO XXL Lift upřednostnilo před salonním natočením řas.

Inovativní složení řasenky PRO XXL Lift obohacené o biotin a keratin navíc řasy nezatěžuje, nevytváří na nich žádné nepříjemné žmolky a nedochází ani k problémům s obtiskováním a rozmazáváním.

Natočení, prodloužení nebo zahuštění – jaký efekt vyzkoušíte dnes?

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Efekt profesionálně natočených řas”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *