Rubriky

Zahořte s námi pro svíčky!

Plískanice, méně denního světla, všude číhající virózy. Podzim dokáže být krásný, ale také vlezlý a na psychiku náročný. Zapalte si jednu ze svíček Heart & Home od Albi a udělejte si doma pohodovou atmosféru. Protože teplo a světlo bezpečně zaženou všechny chmury. K dostání na prodejnách Albi a v e-shopu.

V čem jsou svíčky Heart & Home od Albi jiné? Obsahují vosk vyrobený ze sójových bobů, díky kterému jsou šetrnější k životnímu prostředí i vašemu domovu. Sója totiž patří mezi jednoduše obnovitelné zdroje, stačí ji jen vysadit. Při jejím spalování nevznikají toxické látky. Sójový vosk navíc esence do vzduchu uvolňuje rovnoměrně, a vy si tak oblíbenou vůni vychutnáte stejně intenzivně na začátku hoření, jako na jeho konci. Parádu udělají i prázdné, jejich elegantní sklenice zútulní každý interiér.

Tipy na trendové vůně:

Heart & Home Kašmír střední

Podmanivě tajemný – takový je kašmír. Provoní domov až na 30 hodin.

Heart & Home Sladké třešně střední

Zavzpomínejte si na léto s omamnou vůní sladkých třešní. Provoní domov až na 30 hodin.

Luxusní Heart & Home svíčky řady Nature potěší vyznavače přírodního a minimalistického stylu. Víčka jsou vyrobena z rychle rostoucího nenáročného bambusu, dřevěný knot při hoření praská jako opravdové dřevo v krbu. Velká varianta vydrží hořet až 40 hodin, malá 20 hodin.

Heart & Home Nature – Vanilka a světlé dřevo velká

Heart & Home Nature – Vanilka a světlé dřevo malá

Heart & Home Nature – Jantarové dřevo a vetiver velká

Heart & Home Nature – Jantarové dřevo a vetiver malá

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zahořte s námi pro svíčky!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *