Rubriky

Hnědá řasenka pro přirozený finiš

Lash Clash uvedená na trh v roce 2022 je revoluční řasenkou značky Yves Saint Laurent Beauty. Představuje jedinečnou kombinaci neuvěřitelného objemu s intenzivně černým finišem. A nyní vám představujeme řasenku Lash Clash v hnědé barvě. Extrémní objem a jedinečný efekt. Ukažte své skutečné já s novým odstínem Uninhibited Brown. Posilte své sebevědomí novým vzhledem řas a nebojte se objemu.

 

Odstín Uninhibited Brown

Smícháním žlutých, červených a černých pigmentů byl vytvořen nový hnědý odstín řasenky Lash Clash, který milovníkům řasenek přináší dokonale přirozený finiš. Hnědá řasenka láká svou odlišností, je vyjádřením stylu pro odvážné ženy, které se nebojí zkoušet nové věci a zahalit své řasy do intenzivní a syté hnědé. Přirozeně moderní, svěží a odlišná. Extrémní objem a zároveň přirozenější vzhled řas díky neodolatelné hnědé.

Složení pro extrémní objem

Jedinečné složení Lash Clash dodává řasám objem a tmavé pigmenty díky inovativním texturačním látkám, hyperčerným pigmentům a posilujícím složkám odolným proti rozmazání. Nejhustší textura řasenky, jaká kdy byla vyvinuta, obsahuje špičkový koktejl ingrediencí, jež přináší intenzivnější objem s nesmlouvavě intenzivní barvou.

Inovativní kombinace vosku typu olej ve vodě, komplexní polymery vytvářející film a látky prodlužující výdrž řasenky tvoří krémovou a přilnavou texturu Lash Clash, která řasám okamžitě dodává objem vrstvu po vrstvě. Lash Clash dodá řasám až o 200 procent větší objem pouhými pěti tahy a vytvoří tak šokující nadměrný efekt. Díky svému složení, které vydrží 24 hodin, odolá tato řasenka všemu, co váš den přinese.

Složení řasenky Lash Clash bez parfemace, jejíž ingredience se získávají z komunitních zahrad YSL Beauty Ourika, je obohaceno o výtažek z kosatce florentského, který stimuluje a chrání syntézu dermoproteinů den za dnem, čímž řasám pomáhá zachovat si poddajnost hebkost na dotek a zdraví.

Největší kartáček všech dob pro výrazný efekt

Účinná, progresivní řasenka Lash Clash má největší kartáček, jaký byl kdy v vytvořen pro nejextrémnější efekt od kořínků řas až po konečky. Jeho 10,5 mm široký obvod okamžitě nanese řasenku na všechny řasy, dokonce i na ty nejkratší, s větším objemem v jediném tahu. Dvojitý kónický kartáček prodlužuje a zvětšuje objem řas od kořínků ke konečkům a vytváří liftingový efekt ve vnějším koutku oka. Pro maximalizaci množství nanesené řasenky je kartáček složený z 260 ergonomických vláken a 4 drážek, které zachytí, obalí a zvětší objem každé řasy, takže se maximálně využije množství řasenky nanesené jedním tahem.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Hnědá řasenka pro přirozený finiš”

Napsat komentář