Rubriky

Humanic představuje značku Kate Gray

Přední prodejce obuvi HUMANIC představuje jedinečnou dámskou značku Kate Gray. Kolekce je extravagantní, individuální a zároveň kreativní. Inspiruje se trendy z vyhlášených módních metropolí. Přináší boty i kabelky z nejjemnějších materiálů. Produkty mají rafinovaný design a oslní různými detaily, jako jsou třpytivé přezky nebo zajímavá zdobení. Paleta barev je široká, od zářivých trendy barev až po tlumenější odstíny vhodné na nejrůznější příležitosti.

Kate Gray vyrábí zkušení výrobci obuvi. HUMANIC při vývoji kolekce klade maximální důraz na perfektní střih a má rovněž velmi vysoké požadavky na kvalitu. Vyvinul dokonce i vlastní kopyta, která jsou přesně přizpůsobena středoevropské ženské noze. Jedinečný design Kate Gray zároveň splňuje mezinárodní nároky.

Kolekce Kate Gray je vždy nová a extravagantní, ale pokaždé taková, že ji lze bez problémů nosit i ve všední den. Ideální je pro ženy, které milují styl a rády vyniknou. Dovoleno je vše, co vás napadne. A mít radost ze života a z módy je dovoleno vždy a všude! All day everyday. Kate Gray.

Kolekce Kate Gray je k dostání exkluzivně v prodejnách HUMANIC a online na humanic.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Humanic představuje značku Kate Gray”

Napsat komentář