Rubriky

Vitaminy pro vaši pleť

Stres, nedostatek spánku, hektický životní styl a špatná strava mají negativní vliv nejen na naši psychiku, ale i na stav a vzhled naší pokožky. Pleť postrádá energii, vypadá unaveně, povadle a zašedle. To jsou jasné známky toho, že není spokojená, což ovlivňuje i naši celkovou pohodu. Nastává čas vyzkoušet vitaminovou sílu pro spokojenou pleť! Pečující duo krémů značky ALCINA obsahuje dokonalou kombinaci vitaminů a kyseliny hyaluronové, čímž vytváří komplexní účinnou pleťovou péči proti vráskám od rána až do noci.

Vitamin C Denní krém s hyaluronem

Vaše pleť může nyní začít den s novou dávkou svěžesti. Krém s cenným zapouzdřeným vitaminem C, kyselinou hyaluronovou a olejem z hroznových jader podporuje přirozeně zářivou pleť. Tato silná kombinace účinných látek nabízí pleti vysokou antioxidační ochranu proti předčasnému stárnutí pleti, které je způsobeno vnějšími vlivy prostředí. Zároveň je prokázáno, že pokožku dlouhodobě hydratuje a díky osvěžující krémovo-gelové struktuře je jeho nanášení velice příjemné.

Retinol Noční krém s hyaluronem

Využijte noc naplno a podpořte buňky v procesu obnovy pokožky. Bohatý noční krém s cenným zapouzdřeným retinolem, kyselinou hyaluronovou a bambuckým máslem podporuje regeneraci buněk během spánku a poskytuje pokožce intenzivní péči. Výsledkem je prokazatelně hladší a pevnější pleť již po dvou týdnech používání.

Vitaminová řada je k dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA od května 2023.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vitaminy pro vaši pleť”

Napsat komentář