Rubriky

Jak bojovat s padáním vlasů?

Padání vlasů je normální proces. Denně nám vypadne až 100 vlasů, aby na jejich místě mohly narůst nové. Co když ale začnou vlasy vypadávat nadměrně? Pokud vám vlasy pomalu řídnou a sami vnímáte jejich úbytek (např. při stažení vlasů do culíku), pokud se objevují lysiny nebo jsou vlasy na temeni hlavy výrazně řidší, než na týlu, je třeba situaci řešit. Tipy, jak bojovat s padáním vlasů, pro vás připravili odborníci ze salonu Klier.

Jaké jsou příčiny padání vlasů?

S dědičným řídnutím vlasů toho moc nesvedeme, můžeme ho ale zpomalit. Na vině mohou být i hormonální změny, např. po porodu je padání vlasů často extrémní. Vsaďte na čas, dopřejte si klid a produkty proti padání vlasů.

Vliv může mít i roční období – mnoho žen i mužů vnímá zvýšený úbytek vlasů na jaře a na podzim. Je to vždy ale pouze dočasné a situace se opět vrátí zpět do normálu.

Na vině bývá i stres a nevhodná strava. Dbejte proto na psychickou pohodu, dostatečný odpočinek, životosprávu a pestrý jídelníček. Vhodné je i zařazení kvalitních doplňků stravy.

Stejně důležité, jako péče o vnitřní prostředí, je i výběr kvalitních a účinných produktů, které umí podpořit růst vlasů, dodat výživu a stimulovat pokožku hlavy.

Při silném padání vlasů doporučujeme šampon Kérastase Spécifique Bain Prévention.

Při mírnější formě padání vyzkoušejte ošetření vlasovou kúrou Kérastase Densifique Cure Densifique. Kúra posílí vlasové vlákno a obnoví vlasové buňky. K dispozici je ve verzi pro dámy a pro pány. Vyzkoušet můžete i kúru pro obnovení hustoty vlasů Kérastase Specifique Cure Aminexil. Dobrý tip je také sprej proti řídnutí a vypadávání vlasů Kérastase Spécifique Spray Stimuliste.

Netrapte se zbytečně. Zastavte se v některém ze salonů Klier vše nezávazně a zdarma zkonzultovat s profesionálně vyškolenými odborníky, kteří sledují nejnovější vlasové trendy. Jsou zde pro vás 7 dní v týdnu a bez objednávání. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jak bojovat s padáním vlasů?”

Napsat komentář