Rubriky

Podpořte dětskou kreativitu

Tvoření dětem otevírá bránu do kouzelné říše fantazie. Podpořte jejich kreativitu, představivost i zručnost a vybavte jejich domácí dílnu originálními sety, se kterými se zabaví na dlouhé hodiny.

O zábavu plnou barev se postará SO SLIME DUHOVÝ SLIZ SE SUŠÁKEM. Děti si mohou vytvořit ručně batikovaný sliz s třpytkami a po dokončení jej pověsit na roztomilý mini sušák.

Se sadou KINETIC SAND KREATIVNÍ DÍLNA SI mohou děti vlastníma rukama vytvořit svět podle svých představ. Sada obsahuje mix různých barevných kinetických písků, které lze tvarovat, modelovat, vykrajovat či krájet, a více než 10 tvořítek a nástrojů pro tvorbu jedinečných výtvorů.

Pro ty, kteří milují sladkosti, je tady sada PLAY-DOH TOVÁRNA NA ČOKOLÁDU, se kterou holky a kluci nahlédnou pod pokličku výroby netradičních cukrovinek! Díky unikátní sadě přístrojů si mohou vyrobit různé druhy bonbonů, plněné čokolády, gumové medvídky i čokoládové tyčinky. Sada obsahuje 5 kelímků s barvenou plastelínou, stroj a tvořítka.

Malí designéři jistě ocení originální AIRBRUSH STUDIO, které jim umožní navrhnout a vytvořit si svého designového, barevného plyšáka pomocí airbrush pistole. Na zdobení plyšáka lze využít 4 různé barvy a více než 100 znovupoužitelných šablon. Fantazii se ovšem meze nekladou! A když budou děti chtít vytvořit nový design, stačí plyšáka vyprat, usušit a tvořit znova. Vybrat si mohou roztomilého pejska nebo jednorožce.

Své umělecké vlohy si mohou děti bezpečně vyzkoušet doslova na vlastní kůži díky unikátnímu TETOVACÍMU STUDIU COOL MAKER, s nímž mají ke zdobení těla k dispozici trendy vzory, třpytky a barevné kamínky. Když je přestane tetování bavit, jednoduše ho sloupnou a můžou začít znovu. Balení obsahuje 3 kazety s průhlednou fólií, 100 samolepek, 1 arch s nalepovacími kamínky a 1 dózu se třpytkami.

Zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Podpořte dětskou kreativitu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *