Rubriky

Jak dosáhnout plných rtů

Chirurgické výplně rtů nabývají stále na popularitě, přesto nejsou jediným způsobem, jak dosáhnout efektu svůdných a především plných rtů. Lip Filler 002 Ice od značky Gosh je novou variantou populárního Lip Filleru, který už loni dokázal, že i v rekordně krátkém čase lze zdokonalit a doslova „napumpovat“ rty objemem. Balzám na rty s okamžitým zvětšujícím a vyhlazujícím efektem se letos dočká nové varianty, která má díky obsahu máty peprné ještě intenzivnější efekt a navíc svěží vůni.

Klíčové ingredience:

Kyselina hyaluronová hydratuje a zvláčňuje pleť, zlepšuje elasticitu. InstaPlump™ zanechává rty plnější a hladší, zahřívá a prokrvuje pleť. Maxi-Lip™, přírodní peptid, zvláčňuje a vypíná pleť. Rty jsou přirozeně zvýrazněné a lépe připravené pro následné líčení. Olej z máty peprné, 100% organický esenciální olej se silně pronikavým účinkem, dodá rtům jedinečný senzorický zážitek a navíc má protizánětlivé, antimikrobiální, antiseptické a adstringentní vlastnosti.

Výsledný efekt: okamžité zvětšení objemu rtů, rty vypadají plné a vyhlazené, výsledný efekt se přibližuje k estetické výplni rtů, zanechává výrazný lesklý finiš, udržuje rty vyživené a hydratované

K dostání ve všech kamenných FAnn parfumeriích a na www.fann.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jak dosáhnout plných rtů”

Napsat komentář