Rubriky

Parfém v paprsku slunce

Kreativní génius módního domu Moschino, loučící se Jeremy Scott, se znovu spojil s parfumářským know-how společnosti Euroitalia a představují novou vůni Toy 2 Pearl. Unisexový zářivý parfém propojuje omamný opar hydroponického jasmínu a svěží jiskřivost slaného citronu. Vůni zahaluje fascinující éterický hravý flakon, který se se světlem barevně proměňuje. Je v ikonickém tvaru medvídka s designový povrch je inspirovaný mořským dnem a tahitskými perlami.

Flakon ve tvaru medvídka i krabička jsou potaženy lesklým onyxovým povrchem s duhovým efektem. Každý parfém je originál, neexistují dva kusy ve stejném odstínu, což evokuje unikátnost vířivých odlesků přírodních perel.

Vůně se otevírá svěží citronovou esencí ve spojení s omamným oreganem a jiskřivým citronovým sorbetem. V srdci se prolíná elegance jasmínu s frézií a hřejivými tóny plážového písku, ty vás přenesou okamžitě na sluncem zalitý ostrovní ráj. Základ tvoří sladké dřevité tóny vetiveru s osvěžujícími akcenty cypřiše. Špetka pižma dodává nádech nadčasové jemnosti.

„Při vytváření vůně Moschino Toy 2 Pearl jsem si představovala citronový sorbet, který v sobě spojuje svěžest, návykovost, sluneční svit a italskou kulturu. Chtěla jsem vytvořit jiskřivou, květinovou a vodní vůni. Nadčasovou a zároveň zábavnou,“ říká Domitille Machalon-Bertier, IFF.

Tváří kampaně k nové vůni Moschino Toy 2 Pearl je múza značky, nestárnoucí supermodelka Devon Aoki. Na snímcích, jež evokují její vlastní ikonické vizuály pořízené před více než dvěma dekádami, je zachycená v růžových flitrových šatech s vysokým límcem připomínajících kostým mořské panny. Elegantně položená v mušli uprostřed snového podmořského světa představuje parfém zářící jako drahocenné perly.

K dostání na www.fann.cz, na www.douglas.cz, Marionnaud

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Parfém v paprsku slunce”

Napsat komentář