Rubriky

Jak nejlépe strávit měsíc lásky?

Blíží se máj, lásky čas. Mnozí z nás mají v hlavě plány, jak v krásném jarním počasí budou podnikat romantické procházky, vysedávat na zahrádkách nebo se válet v trávě v parku. My vám přinášíme ty nejlepší tipy, ze kterých si vybere každý. Ten, kdo chce trávit čas o samotě odpočinkem nebo ve skupině aktivně! Nechte se inspirovat a užijte si jarní měsíce naplno!

Kam na romantické rande ve dvou

Květen nám začne svátkem lásky, kdy se budeme romanticky líbat pod třešněmi. Někdo bude mít třešně na každém rohu, jiný si musí ten svůj rozkvetlý strom najít. Kam vyrazit, pokud bydlíte v hlavním městě?

Destinací číslo jedna je samozřejmě Petřín, kde rozkvetlých stromů najdete spoustu. Také tam ale najdete spoustu lidí a dalších párů, které přišly s naprosto stejným účelem. Pokud toužíte po menších davech, oceníte více přírody, ale nemáte třeba tolik času na odjezd z Prahy, vydejte se do Vokovické třešňovky. Nachází se na pomezí Vokovic a Divoké Šárky, kde kromě spousty příležitostí k polibku najdete i krásný výhled!

Na výlet v pohodlí

Jestliže se první květnový den, který je mimochodem také dnem volna, rozhodnete strávit na výletě poznáváním nových míst, určitě uvítáte tip, co na sebe. Hlavní pravidlo zní: Vsaďte především na pohodlí! Naštěstí, jak velí trendy letošního jara, komfort hraje prim. Skvělý volnočasový outfit může být složen například z kalhot v cargo stylu, jednobarevného tílka a džínové bundy. Doplňte vše navíc o bílé barefoot tenisky a budete za hvězdu. A uvidíte, že vám vaše chodidla poděkují!

Není láska jako sebeláska

Květen je měsícem lásky, neznamená to ale, že byste ji měla věnovat jen druhým. I vy sama jste důležitá, proto do svého programu zahrňte i sebelásku. A jak? Co nejjednodušeji! Vezměte sama sebe na rande! Projděte se po parku, jděte si zacvičit nebo si sedněte do kavárny s knížkou. Jarní veselou náladu podpoří třeba neuvěřitelně vtipné příběhy ředitele zeměkoule, loveckého psa Broka v knížce Deníček klasického pejskaře.

Projížďka na kole

A jestliže si chcete lásku dokázat aktivním odpočinkem, vydejte se na projížďku na kole. Ta má hned několik benefitů. Můžete jet sama, nebo s partou kamarádů! Zároveň strávíte čas na čerstvém vzduchu a vyčistíte si hlavu od starostí. A pokud se bojíte přílišné námahy, vsaďte na elektrokolo, které vám pomůže v náročném terénu. Toto od značky Superior má navíc odpruženou vidlici, se kterou bude jízda naprostá hračka!

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jak nejlépe strávit měsíc lásky?”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *