Rubriky

Lesklá rtěnka pro odvážné

Zažehněte jiskru života. Oslavujte barvy. A buďte odvážné. Odvážná, oslnivá, okouzlující barva rozprášila otupělou šedivost a nudu. Obarvila svět nádhernou pestrou duhou v duchu haute couture překypující životní intenzitou a plností. Taková je rtěnka Rouge Pur Couture The Bold od YSL, jejíž intenzivní barva vydrží noc plnou zábavy, a to i v tenké vrstvě, která je na rtech sotva cítit.

Za nové a jedinečné složení vděčí rtěnka patentované technologii L’Oréal, díky níž dodává rtům lesk a barvu a zároveň je udržuje v nejlepší kondici. Pigmenty v odvážných odstínech dodávají lesk a barvu, která se nikdy nevzdává, přiléhá ke rtům jako druhá kůže, její textura je pružná a zaručuje komfortní pocit po dobu 10 hodin. Přesto je její vzhled stále intenzivní díky nové patentované technologii.

Jak to funguje? Polymer etylcelulózy a speciální lesklý olej dvě složky, které jsou přirozeně neslučitelné se podařilo smíchat a stabilizovat s pomocí vybraných mastných sloučenin a vosku, čímž vznikla rozplývavá, krémová textura. Po nanesení na rty se během několika vteřin polymer ethylcelulózy a lesklý olej oddělí. Olej zůstane na vnější části rtů, kde dodává intenzivní lesk, a ethylcelulózová složka zůstává v tenké vrstvě těsně pod ním, kde spolu se zvláčňujícím olejem, voskem a pigmentem vytváří pocit pohodlí a dodává výraznou barvu.

Jak to, že se nosí tak příjemně? To díky složení napěchovanému až ze 40 % složkami, jejichž hlavním úkolem je péče o vaše rty. Podíl ingrediencí pečlivě vyvažuje péči i barvu. Olej z hroznových jadérek zajišťuje dlouhou výdrž, pohodlí a lesk, zatímco olej z červených květů, bohatý na antioxidanty a pocházející z komunitních zahrad YSL Beauty Ourika, vyhlazuje, hydratuje a poskytuje dodatečnou úroveň ochrany. V klinických testech po sedmi dnech používání 90 % ze zkušebního vzorku 125 žen uvedlo, že se jejich rty cítí příjemně.

12 odstínů nespoutaných barev a lesku:

Odstíny, které vytvořil globální kreativní ředitel YSL Tom Pecheux, se zaměřují na dvě couture řady: YSL Own Heritage Reds a Nudes for All.

Kampaň: #BUĎTEODVÁŽNÍ

Na úchvatných fotografiích Amy Troost a s make upem od Toma Pécheux představuje nová kampaň kolekce The Bold dva nové odstíny 1971 Rouge Provocation a 12 Nu Incongru. Za zvuku zvonku se k nám přitočí Kaia, uléhá svůdně oděná v černém šifonu a kůži, na rtech má couture lesk The Bold v zářivém odstínu spálené červeně 1971. Dramatické exploze pigmentu na první pohled oslní, ale při bližším pohledu hned odhaluje klíčovou pečující složku a pohodlí.

Ve druhé kampani se objevuje Mawena, která stojí s hlavou vzhůru v černém smokingovém saku a kalhotách. Její černé nehty jsou v ostrém kontrastu s tmavými rty v pleťovém odstínu, protože stejně jako předtím pigment exploduje v přívalu barev a v detailnímu záběru přitahuje pozornost ke rtům v saténovém provedení odstínu The Bold No12.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Lesklá rtěnka pro odvážné”

Napsat komentář