Rubriky

Volnočasová móda s motivem květů

Návrhářka Terezie Trusinová se nejprve zaměřila na plavky a poté na loungewear, nyní přichází s limitovanou kolekcí. Oslovila ilustrátorku Pavlínu Kourkovou a vytvořila volnočasovou kolekci Krása květů. Ta je ideální nejen pro pohodlí domova v zimních měsících, ideální je také jako vánoční dárek pro vaše blízké.

„Ve chvílích, kdy od každodenního stresu utíkáme do pohodlí domova, se chceme obklopit věcmi, které potěší naše smysly a zároveň oslovují naši duši,“ říká Terezie Trusinová a právě pro tyto okamžiky vytvořila limitovanou kolekci loungewear Krása květů s botanickými motivy. Jejich autorkou je renomovaná ilustrátorka a milovnice květin Pavlína Kourková. Ne náhodou zvolila motivy kosatce a pivoňky. „Kosatec znamená v klasické květomluvě naději, moudrost a důvěru, zatímco pivoňka lásku, štěstí a romantiku. Nechte je promlouvat ke své duši a naplňte chvíle domácího odpočinku jejich křehkou krásou,“ popisuje kolekci Trusinová a dodává: „Pavlínu jsem před lety objevila na FB a její akvarely mě okamžitě uchvátily. Pavlína krásu květin přenáší na papír s nebývalou přesností a něhou zároveň. Ženy květiny milují. Přišlo mi líto tuto krásu uchovávat pouze v soukromí obrazů. Proto jsem Pavlínu oslovila, zda její obrazy nepromítnout do kolekce loungewear, aby se z nich mohlo těšit daleko více žen. Z myšlenky byla nadšená. Nebylo jednoduché však najít technologii přenosu obrazu na materiál, aby byl uchován duch, živost a barva květů. Nakonec se nám to podařilo, za což jsme obě rády.“

Obě dvě designérky měly jasno v tom, že kolekce nemá nabrat masového měřítka. Jedná se o unikátní spojení a nechaly proto vyrobit pouze limitovaný počet kusů. Kolekce je k dostání na www.terezietrusinova.com.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Volnočasová móda s motivem květů”

Napsat komentář