Rubriky

Jan Těšík otevřel nový salon

Vlasový stylista Jan Těšík otevřel kadeřnický salon The Lounge by Jan Tesik. Designové kadeřnické studio v centru Prahy propojuje svět umění, krásy a nekonečného hýčkání a nabízí také VIP servis v naprostém soukromí svého hair spa. Klientky si tak můžou udělat diagnostiku vlasů a relaxační masáž hlavy. To vše s výhledem na umění, které je v interiéru vystaveno.

The Lounge by Jan Tesik jednoduše znamená umění a péči. Tu nejlepší péči, jakou si dovedete představit – příjemnou masáž hlavy, jemnou a účinnou kosmetiku a šikovné ruce týmu Honzy Těšíka s hřebenem a nůžkami.

Voňavá káva, prosecco a všude obklopující umění. Umění malířů na obrazech, umění kadeřníků na hlavách i duších. Jde o terapii v uvolněné a otevřené kavárenské atmosféře plné úsměvů, radosti. Můžete si dopřát i vrchol rozkoše ve VIP lounge, kde budete jen vy, váš kadeřník a nekonečná slast, klid a spokojenost.

Jan Těšík je ve světě krásy známý pojmem. Rok strávil na stáži u mistra světa účesové tvorby K. H. Kocha v Německu. Mezi jeho osobní úspěchy patří třetí místo v mistrovství účesové tvorby v ČR v dámské kategorii a osmé v mistrovství Evropy v pánské. Těšík mnoho let spolupracoval a česal modelky na České Miss, vytvářel proměny na Stream tv. Klienti ho znají ze známého salonu Hair Area, které otevřel s Blankou Haškovou. Mezi jeho klientky patří mimo jiné herečky a herci Hana Vagnerová, Tereza Srbová, Katka Stryková nebo Jakub Prachař a Jiří Langmajer.

The lounge by Jan Tesik je trochu jiné kadeřnictví. „Chtěli jsme otevřít prostředí, které bude příjemné a krásné i vizuálně. Ve spolupráci s architektem Martinem Kálalem ze studia Spot architects jsme vytvořili něco mezi salonem a galerií. Ve studiu jsou krásné designové detaily a vystaveny moderní obrazy Veroniky Palečkové. Plánujeme happeningy, vernisáže,“ říká Těšík. V salonu se potkáte i s dalšími kadeřníky jako třeba s Jakubem Zábranským nebo Dominikou Ramsovou.

Vedle klasických kadeřnických služeb, nabízí The Lounge i netradiční servis. V salonku hair spa VIP Lounge si můžete užít absolutní soukromí a relax. Vybrat můžete z různých zážitkových ošetření zahrnující masáž a občerstvení.

The Lounge využívá veganskou kosmetiku Autentic Beauty Concept.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jan Těšík otevřel nový salon”

Napsat komentář