Rubriky

Tipy na zábavné šplouchání

Většina dětí koupání doslova miluje. Není to pro ně jen očistný rituál, ale také chvíle odpočinku či legrace. Pořiďte svým malým vodníkům doplňky do vany, se kterými si užijí zábavné šplouchání.

Voňavá překvapení

S extra jemným KOUPELOVÝM & SPRCHOVÝM GELEM MINNIE (475 ml) bude každodenní mytí ještě větší zábava. Šampon a pěna do koupele 2v1 jemně pečuje o dětskou pokožku a krásně voní.

Nový náboj každé koupeli dodají ŠUMIVÉ BOMBY DO KOUPELE SRDÍČKA. Naplňte vanu vodou a poté na dno umístěte koupelovou bombu. Sledujte, jak začne bublat, dodá vodě zářivé barvy a krásnou vůni. Každý sáček obsahuje 7 bomb do koupele ve tvaru srdíček, které jsou dermatologicky testovány, odpovídají normám EU.

Ve skvělé společnosti

Bezva parťáky do vany děti naleznou v PLOVACÍ SADĚ plastových hraček do vody. Sada obsahuje 5 zvířátek ve veselých barvách, které jsou vhodné i pro ty nejmenší.

Koupání nikdy nebylo tak zábavné jako s natahovací hračkou do vody. Po natažení provázku se zvířátko začne legračně pohybovat po hladině. Zvířátka se nikdy neunaví – můžete je natahovat stále dokola. Jsou vyrobena z kvalitního plastu v zářivých barvách. Můžete si vybrat ze čtyř druhů zvířátek.

Spoustu zábavy si děti užijí také s omyvatelnými KOSTKAMI DO KOUPELE s krásnými ilustracemi zvířátek ve výrazných kontrastních barvách. Jsou vhodné pro použití ve vaně i mimo ni pro stavění věží a společné vyprávění o zvířátkách. Balení obsahuje 6 kostek.

Zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Tipy na zábavné šplouchání”

Napsat komentář