Rubriky

Jarní detox pro vaši pleť

Jaro je obdobím regenerace a oživení a dychtí po něm i naše pokožka. Zimní počasí, nedostatek slunce, vítr a mráz pokožku vyčerpávají. Následky se projeví už s příchodem jara a k těm nejčastějším patří dehydratace, zvýšená citlivost, ztráta elasticity a zdravé barvy, která souvisí s prokrvením. Nenechte nežádoucí projevy bez povšimnutí a dopřejte pokožce možnost intenzivní regenerace.

NeoVitalia je luxusní regenerační krém hedvábné textury s mořským oligo kolagenem pro obnovu vitality. Intenzivně podporuje regenerační procesy v pokožce a pomáhá ji získat pevnost, elasticitu a zdravý vzhled. Obsažený oligo kolagen spolu s vitaminem C, extrahovaným z plodů šípku, mají přímý vliv na revitalizační procesy pokožky a její omlazení, zatímco blahodárný enzym SOD (superoxid dismutáza) pleť projasní a vrátí ji zdravý vzhled i barvu. Díky kombinaci ušlechtilých olejů je NeoVitalia bohatým krémem, který dopřeje pokožce dostatečnou dávku výživy, vyhladí ji a pomůže obnovit její kontury. Krém je primárně určený pro noční použití a jeho účinky jsou patrné po každém probuzení. Pleť je vyhlazená, hydratovaná a svěží – vítaný bonus pro úspěšný den, nemyslíte?

Přípravek zakoupíte v e-shopu a kosmetických studiích značky SynCare.

Slovo odborníka na téma regenerace pokožky

Otázka čtenářky:

„Je mi 46 a více než vrásky, které vnímám jako přirozený jev, mě trápí povadlá pleť v obličeji. Připadá mi, že vypadám starší, moje pleť nemá barvu, je mdlá a úplně ztratila svůj půvab. Přitom pravidelně chodím ke kosmetičce, která mi nyní doporučila zaměřit se na regenerační přípravky. Chtěla bych se vás zeptat, jak regenerační péče funguje konkrétně, jak ovlivňuje vzhled pleti a zda mi pomůže vyřešit můj problém?“

Odpovídá doc. MUDr. Jarmila Rulcová, CSc., přední česká dermatoložka a vedoucí lékařka dermatologické ambulance SynCare v Brně:

Regenerační péče je velmi široký pojem, avšak v kosmetice vždy znamená podporu přirozené obnovy pokožky. To je důležité především pro předcházení vráskám a hyperpigmentacím i celkovému poklesu elasticity pleti. Obvykle to jednoduše vyjadřujeme jako prevence stárnutí kůže. S věkem se oslabují přirozené regenerační a ochranné mechanizmy, které například pomáhají udržovat optimální hydrataci pokožky a brání nežádoucímu účinku UV záření. Zpravidla kolem 35. roku lze pozorovat hromadící se pigmentové změny v pokožce, drobné, sotva znatelné vrásky okolo očí a mezi obočím. Čím dříve začneme tyto varovné signály brát vážně, tím lépe. Kůže s námi komunikuje a žádá nás o účinný zásah. Tím je kosmetická regenerační péče, která má přes den chránit pleť před nepříznivými účinky prostředí, zejména UV záření, a v noci podporovat přirozenou obnovu pleti. Výsledkem je komplexní kosmetický účinek, který zahrnuje využití takových látek, jako je nízkomolekulární kyselina hyaluronová a kolagen, šetrné ovocné kyseliny nebo vitamin C z přirozených zdrojů, který působí jako ideální antioxidant. Pokud pečujeme v tomto smyslu o pleť pravidelně, intenzivně a vhodnými přípravky, pak lze s regenerační kosmetikou udržet kůži v dobrém stavu mnoho let, a to i bez zásahů plastické chirurgie.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jarní detox pro vaši pleť”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *