Rubriky

Make-up v barvách jara

Nová jarní kolekce dekorativní kosmetiky ALCINA s názvem IT’S A SPRING THING… hýří barvami. A inspirativní, jasné a pozitivně působící barvy jsou vždy záležitostí jara. Značka se nechala inspirovat i aktuální barvou roku Viva Magenta a přináší tak s sebou širokou škálu krásných jarních odstínů.

Nutri Lipstylo

Pocit jako po výživném oleji, finiš jako po lesku, hydratace jako po balzámu – a to vše v luxusním kovovém balení na magnet. Nové unikátní rtěnky Nutri Lipstylo obsahují zcela novou recepturu z přírodních vosků, olejů a sezamového extraktu. Díky ní rtěnka rty intenzivně vyživí a pečuje o ně, aniž by se slévala do vrásek. Polotransparentní textura nechává lehce prosvítat přirozenou barvu rtů, která pak působí velmi přirozeně. Výsledkem jsou hladké, lesklé a plné rty přímo k nakousnutí.

K dostání ve 3 odstínech: sorbet, watermelon, peach

Powderblush Morning Rose

Nový odstín Morning Rose trojbarevné pudrové tvářenky Powderblush okamžitě dodá pleti svěžest a jemně třpytivý lesk. Snoubí se v ní odstíny růžové, broskvové a korálové, díky kterým můžete při každém líčení dosáhnout pokaždé trochu jiného finiše. Tvářenka navíc přirozeně potlačuje drobné nedokonalosti a vrásky.

Beauty tip: Vyzkoušejte monochromatické líčení v jedné barvě! Použijte tvářenku Powderblush nejen na tváře, ale také na oční víčka a vykouzlete si díky tvářence Powderblush perfektní jarní růžolící look.

Eyeshadow

Zajímavý teplo-studený kontrast kombinace barev oceánu a písečné pláže nám v kolekci přinášejí nové odstíny jemně pigmentovaných pudrových monostínů ALCINA Eyeshadow. Stíny opticky zjemňují vrásky na očním víčku a lze s nimi vytvořit jemného i intenzivnějšího líčení.

K dostání ve 2 nových odstínech: ice blue, sandy beach

Nail Colour

Kolekci doplňují na závěr dva nové trendy odstíny dlouhotrvajících laků ALCINA Nail Colour: zářivě růžový Flamingo“ a šťavnatý Orange. Laky se pyšní speciálně tvarovaným štětečkem, který se dokonale přizpůsobí tvaru nehtů a usnadní tak nanášení.

K dostání ve 2 nových odstínech: flamingo, orange

Kolekce It’s a spring thing je k dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA od května 2023.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Make-up v barvách jara”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *