Rubriky

Jedinečná paletka očních stínů

Vytvořte svůj charakteristický look zdůrazněte své přednosti. Představujeme vám novinku značky Yves Saint Laurent Beauty – luxusní mini paletku očních stínů COUTURE MINI CLUTCH, která si vás získá ještě předtím, než ji otevřete. Elegantní, ale přesto rázná, stylová a odvážná. Paletka očních stínů, v níž se trendy ulice prolínají s módou luxusních butiků. Dostatečně reprezentativní na to, abyste ji mohli vzít všude s sebou, a dostatečně kompaktní na to, abyste ji nikdy nikde nezapomněli.

Každý ze čtyř dokonale vybalancovaných odstínů v šesti paletkách dává vzniknout nezapomenutelnému looku. Třpytivé tóny inspirované poslední módou společně s luxusním finišem dodají vašemu pohledu novou dimenzi. Každá paletka obsahuje vysoce intenzivní barevné pigmenty, čímž vám zajistí nekonečné možnosti líčení. Díky této variabilitě bude vaše líčení, ať už denní či večerní, vždy perfektní.

V péči o pleť jsou pro své blahodárné účinky vysoce ceněné různé druhy olejů, Proto je složení těchto očních stínů obohaceno o některé vzácné oleje, které pleti dodávají pocit komfortu. Jde o olej z kávových semínek olej ze sladkých mandlí a olej z fíkového kaktusu z komunitních zahrad YSL Beauty Ourika, nacházejících se v nedotčené krajině marockého pohoří Atlas, kde společnost YSL Beauty podpořila vznik ženského zemědělského družstva.

Na výběr je šest paletek nude odstínů inspirovaných tmavě růžovou popelavou barvou severoafrické kasby, barvami koření prodávaného na místních trzích a uklidňujícími tóny pařížského ateliéru Yvese Saint Laurenta.

Stora Dolls (Paletka studených hnědých odstínů) třpytivá béžová, jemná broskvová, taupe a čokoládová

Gueliz Dream (Paletka neutrálních hnědých odstínů) jantarově zlatá, pálená růžová, terakotová a středně hnědá

Kasbah Spices (Paletka teplých hnědých odstínů) světle zlatá, nude béžová, velbloudí semiš a mléčná čokoláda

Babylone Roses (Paletka studených růžových odstínů) růženín, ledová růžová, tmavě růžová a vínová

Medina Glow (Paletka neutrálních růžových odstínů) jiskřivá růžová, měděná růžová, červeno růžová a starorůžová

Spontini Lilies (Paletka teplých růžových odstínů) broskvová záře, růžový čaj, korálové písky a rezavě červená

Dvě výrazné paletky jsou inspirovány místy, jež byla srdci návrháře nejbližší. Jedna je odrazem nebe nad Marrakéšem, zatímco druhá ztělesňuje Paříž v nejlepším světle při úsvitu a soumraku.

Palmeraie Skies: mátový čaj, zimní nebeská modř, majorelová modř, inkoustová čerň

Trocadero Nights: stříbrná světla, zlatý úsvit, červánky při západu slunce a hvězdné noci

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jedinečná paletka očních stínů”

Napsat komentář