Rubriky

Ještě více květinové odstíny

Značka OPI rozšířila veganskou řadu Nature Strong o 8 nových odstínů, z toho 2 se třpytkami, které jsou biologicky rozložitelné, a rostlinný Base Coat pro doplnění 3krokové rutiny.

Víceúčelový Base Coat s přírodními látkami, inspirovaný péčí o pleť

Použití Base Coatu jako prvního kroku rutiny je pro mnoho spotřebitelů již zažitým zvykem. Proto se značka rozhodla rozšířit přírodní řadu Nature Strong právě o tento první základní krok. Nový Base Coat Nature Strong je inspirovaný produkty péče o pleť. Lze ho použít jako podkladový lak pro odstíny Nature Strong nebo samostatně pro efekt zdravě vypadajících přírodních nehtů.

Hlavní benefity: Složení obohacené o AHA a PHA kyseliny, které jsou velice oblíbené díky svým omlazujícím účinkům a které okamžitě zajistí zdravě vypadají nehty. Obsahuje rostlinné látky jako je slunečnicový olej a ovocné výtažky. Připraví nehty pro odstíny Nature Strong. Přidejte ho i vy do své rutiny pro zdravě vypadající nehty!

Biologicky rozložitelné třpytky

Třpytivé odstíny obsahují eko glitry, které jsou biologicky rozložitelné, ekologické a zajistí úžasně třpytivý vzhled nehtů! 100% bez plastů, veganské třpytky, vyrobené z celulózy z udržitelně pěstovaných eukalyptů a bez použití mikroplastů.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ještě více květinové odstíny”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *