Rubriky

Kohoutí stopa se vrací

Slůvko Trixy je zdrobnělinou jména Beatrix (Beatrice), tedy ta, která přináší radost a štěstí. A s novinkou Trixy na vás čeká radost – je moderní, odvážná, svůdná a vášnivá. Každého na první pohled zaujmou tenké elastické pásky v dekoltu podprsenky a atraktivní jemný černobílý vzor kohoutí stopy. Na prádle působí tento vzor výjimečně a nevšedně. Ne každý výrobce si na něj troufne! Značka Triola se ale nezalekla.

Vzor kohoutí stopy kraluje v módě už od 19. století. Jeho příběh se začal psát v pánské módě roku 1885 v Anglii ve Skotsku. Vzpomenete si třeba na Sherlocka? V pečlivě zvoleném outfitu světoznámého detektiva byla kohoutí stopa vždy zastoupena na saku, kalhotách či na čepici. Tento vzor tak trochu předběhl svoji dobu a ani literatura či filmy tenkrát její oblibě nepomohly. Devatenáctému století totiž vévodily florální vzory a kontrastní kohoutí stopa působila až příliš moderně. Brzy však dostala další velkou šanci. V roce 1933 se poprvé objevila na jezdeckých kabátcích, sukních a ladících kloboučcích.

V 50. letech minulého století se k této moderně upnul Christian Dior, který ji zařadil do své přelomové kolekce s názvem New Look. V současnosti je námětem pro mnohé návrháře (např. Chanel, Ferragamo) a jako oblíbený vzor kraluje dnes hlavně v dámské módě. Vynesla jej např. americká provokatérka Lady Gaga i herečka Jenifer Lopez, anglický zpěvák Robbie Williams, na TV obrazovkách s ním oslňuje Kim Kardashian a u nás ním mile překvapila moderátorka Gábina Partyšová. Futuristický geometrický vzor dodá každému šatníku styl, výjimečnost i prudkou eleganci. A to i tomu, který je skrytý pod oblečením.

Podprsenka s kohoutím vzorem z návrhářské dílny TRIOLA je ušita ve fazoně TOP-FIT, tedy s hladkými košíčky a s kosticemi. Košíčky jsou komfortní z hebkého a prodyšného materiálu Ultrafine. Černobílá kohoutí stopa je natištěna na jemném úpletu, ze kterého je i obvod podprsenky. Model je ideální do hlubokých výstřihů nebo rovnou pod sáčko či bundu. Velmi dobře ladí v outfitu s černou kůží či jednobarevnými topy a svetříky. Tento model přímo vybízí k tomu, aby kousek vzoru a pásky v dekoltu „vykukovaly“ z hlubokého výstřihu.

TRIXY najdete v limitované kolekci TRIOLA ve vybraných velikostech s košíčky od B do H, s obvody od 65 do 90. Do setu si můžete vybrat ze dvou různých fazon kalhotek – klasické či brazilky.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kohoutí stopa se vrací”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *