Rubriky

Sandra Friebová zazářila na galavečeři v Itálii v šatech od Šárky Ordošové

V Itálii ve městě Riva del Garda, které leží u známého jezera Lago di Garda, se v červnu konala další edice světově známého veletrhu Expo Riva Schuh a Gardabags. Součástí této události byl nejen bohatý kulturní program, ale i slavnostní gala večeře pro pozvané hosty. Sandra Friebová, majitelka českého informačního webu o módě Fashion Industry CZ s evropským přesahem, na této události vynesla společenskou róbu od úspěšné české módní návrhářky Šárky Ordošové.

Jak známo, Italové mají rádi i při byznysových událostech příjemnou atmosféru a prostředí. Nepřekvapí tedy, že během odborného B2B veletrhu Expo Riva Schuh a Gardabags uspořádali slavnostní gala večeři, jejíž součástí byla vynikající jídla, ale i bohatý kulturní program.

Společenská róba ala antická bohyně

Sandra Friebová na slavnostní gala večeři v Riva del Garda oblékla šaty od zručné módní návrhářky Šárky Ordošové, které evokovaly antickou bohyni a dle jejích slov se v nich i tak cítila.

Nutno uznat, že na výsledné, velmi zdařilé, podobě šatů se odráží představa designérky Ordošové o antické bohyni výrazně. Tyto skvostné společenské šaty jsou vytvořeny z vyšívané krajky v kombinaci se vzdušným šifonem.

 

Šárka Ordošová je známá tvorbou svých do detailu propracovaných společenských rób. Spolupracuje s Českou Miss, obléká i známé české osobnosti jako jsou Eva Decastelo, Barbora Mottlová a další.

Zdroj fotografií: archiv Sandry Friebové

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Sandra Friebová zazářila na galavečeři v Itálii v šatech od Šárky Ordošové”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *